Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem tudom biztosan hogy ide...

Nem tudom biztosan hogy ide kell írni, de ez beválhat?

Figyelt kérdés
Szóval arra vagyok kíváncsi hogyha írok egy dalt vagy verset amiben leírom hogy hogy van berendezve a szobám, hogy van egy hajgumi a kezemen meg ilyenek, és azt elalvás előtt mondogatom tíz percig, akkor vajon arra fogok gondolni álmomban is? Mert álmomban minden más és ha észreveszem hogy nem úgy van akkor rájövök hogy álmodok, és tudnám irányítani...
2011. márc. 14. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
az álmot nem lehet "irányítani".. nekem is volt h álmodtam egy sztorit, aztán gondoltam, és újraálmodtam csak kicsit másképp, de úgy tudatosan megváltoztatod ahogy te akarod, úgy sztem nem lehet:/
2011. márc. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pedig lehet, csak agykontroll kell hozzá, nekem se sikerül mindig befolyásolni az álmomat, de néha sikerül.
2011. márc. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van erre egy módszer:Szokásoddá kell váljon,hogy napközben többször felteszed magadnak a kérdést-Most ébren vagyok,vagy álmodom?És ezt le is ellenőrzöd,például megpróbálsz a levegőbe emelkedni.Ha nem sikerül,tudod,hogy ébren vagy.Ha álmodsz,nagyon valószínű,hogy a levegőbe emelkedés sikerülni fog,innentől kezdve irányíthatod az álmod.Persze,ehhez is gyakorlat kell.Majd kialakul.
2011. márc. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, van irányított álom. Hát... könyvek, tanfolyamok, esetleg a neten.
2011. márc. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ebben elég jól le van írva, mit kell tenned, hogy tudatosan álmodj:


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. márc. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is tudok tudatosan álmodni.

és olyankor mindig fel akarok ébredni, mert ijesztő ez az állapot. és odamegyek a falhoz, vagy egy oszlophoz, megragadom, és csapkodni szeretném bele a fejemet hogy felkeljek, de ilyenkor belassulok... :DD

2011. márc. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na az engem is baromira idegesít ha lassú vagyok vagy elmegy a hangom... Én egyszer azt álmodtam hogy egyszer Pécsen találtam magam(Csongrád megyei vagyok szal elég messze van) rokonoknál, és észre vettem hogy nem is emlékszek rá hogy elindultunk stb. aztán meg az is feltűnt hogy amikor máskor ott voltam akkor nem olyan volt semmi, és beugrott hogy na hoppá álmodom, aztán elkezdtem mondogatni magamban hogy felébredek ( gondolom féltem vagy nem emlékszek^^) és felébredtem, pedig kár érte de úgyis kelni kellett volna :/
2011. márc. 16. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!