Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álmom?...

Mit jelenthet ez az álmom? Nagyon megmaradt bennem és egész nap csak erre tudok gondolni. Nagyon tisztán emlékszem az egészre. És olyan dejavu érzésem van, mintha megtörtént volna. (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy-két infó ami segíthet, hogy az álmomat megfejtsétek: most 12 éves vagyok, lány. Vannak olyan osztálytársaim (3-4 lány) akik szoktak kocsmába járni, cigizni ilyesmi, egy nagyközségben lakom aminek 2 része van a falu és kertváros (kb. nekem a faluból hazajutni gyalog 30 perc) Péntekenként mazsorettre járok fél 5-től 6-ig tart mikor jövök haza már alig van fent a nap (majdnem sötét van) És amit álmodtam az vasárnap volt, és pénteken odajött hozzám az egyik oszt.társam (lány) hogy nem megyek-e oda hozzájuk beszélgetni (egy kocsihoz + ott volt mégegy oszt.társam, 2 nagy fiú legalább 10.esek) Ja és előtt keddtől nem voltam suliba mert beteg lettem.

Szóval az álmom: Az egész avval kezdődött hogy jövök ki mazsorettről, ugyanígy találkozom avval az oszt.társammal, mert odajön hozzám, hogy mi volt velem + ilyesmi, és akkor megkérdezte, hogy nem megyek-e oda hozzájuk. Aztán én igent mondtam. Majd elmentünk be a faluba egy autóval. Aztán ők elkezdtek valami alkoholt inni, én meg kértem egy teát. (Közben a szüleim otthon aggódtak értem) Közben pedig azon kezdtem aggódni, hogy hogy fogok hazamenni,mert ezek nem indulnak majd el egyhamar. Majd pedig gyalog elindultam. Egy óra alatt hazaértem. Úgy körülbelül éjfél tájt hazaértem, és megbántam az egészet. És az anyukámmal meg a mamámmal leültünk beszélgetni, hogy ilyet ne csináljak többet meg ilyesmi, én meg elmagyaráztam nekik az egészet. Tök megértőek voltak meg minden (a valódi életben tuti olyan büntetést, és kioktatást kaptam volna hogy azt soha nem felejtem el) Aztán magamtól felébredtem álmomból, és furcsálltam, hogy emlékszem rá, és olyan deja vu érzésem lett, majd elgondolkodtam rajta.

Bocsi a hosszú kifejtésért légyszi valaki segítsen !


2011. márc. 15. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem nincs különösebben jelentése csak egyszerüen beleképzelted magad a dologba hogy milyen lenne ha te is olyan lennél mint ők: kocsma, cigi...
2011. márc. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Körülbelül milyen lenne ? Nos hadd gondolkozzam... EGYENESEN BORZALMAS. Ja és köszi a választ ! :)
2011. márc. 15. 21:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azt jelenti, hogy nagyon fegyelmezett és lelkiismeretes vagy. Biztosan a szüleid is viszonylag nagy fegyelemben nevelnek, te vágynál tőlük egy kis megértésre is. Meg olyasmit is jelent, hogy félsz, idegenkedsz az olyan dolgoktól, mint például az alkohol, dehát ez 12 évesen ez így van rendjén, még gyerek vagy, majd 6-8 év múlva nem fogsz félni tőle. :-)
2011. márc. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!