Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha már egy megtörté...

Mit jelent ha már egy megtörtént rossz eseményt újra álmodunk? :S

Figyelt kérdés
tegnap történt velem egy nagyon rossz dolog ami nagyon feldúlt,egy srác majdnem megütött mert a fejébe vette hogy játszottam az érzéseivel.. nagyon ki voltam aznap este és mikor elaludtam ugyan ezt álmodtam szóról szóra és arra keltem hogy sírok, de ilyen már többször is előfordult velem hogy történt valami rossz és azt újra megálmodtam :S
2011. ápr. 14. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért mert így dolgozod fel. Elmeséled a veled történt rossz eseményeket valakinek részletesen? Lehet, hogy az a baj, hogy nem beszélsz róla.


L/19

2011. ápr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tényleg lehet hogy az a baj hogy senkivel nem beszélem meg ezeket a dolgokat?! :S egy időben pszichológushoz is de neki se mertem mindent elmondani mert attól féltem hogy aztán Ő elmondja a szüleimnek :S
2011. ápr. 14. 20:18
 3/5 A kérdező kommentje:
pszichológushoz is jártam*
2011. ápr. 14. 20:18
 4/5 anonim ***** válasza:

A pszichológusnak titoktartási kötelessége van, nem mondja el a szüleinek mert ő erre esküdött fel! Muszáj megbeszélni a problémákat valakivel mert egy idő után egyre jobban felemésztik a rossz dolgok az embert. Saját tapasztalat!


L/19

2011. ápr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért nem mered elmodnani a süzüleidnek? Ők jobban ismernek, töbebt segíthetnek mint egy pszcihológus, ez nem olyan eset amit csak orvos tud megoldani.

Zárd le a dolgot a fiúval, beszéljétek meg, hogy mi van most, ne gondolj rá, egyél étcsokit xD

2011. ápr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!