Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek van az álomnak...

Szerintetek van az álomnak bármiféle köze a valóságoz? Hallottam már olyan véletlenekről hogy például valaki azt álmodta beleesik egy gödörbe és 2-3-nap múlva megtörtént.

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 20:08
 1/7 Tom Benko ***** válasza:
67%
Az elmúlt időszakok élményeit igyekszik az agy rendszerezni, ennyiben van. Minden további ötletelés csak hagymázas fantáziálás.
2011. jún. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Véletlen volt :D
2011. jún. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak véletlenek voltak, vagy már máskor is beleesett a gödörbe esetleg... Az elmúlt történeteket megálmodhatjuk, esetleg másként. Ennyi köze van a valósághoz. Meg a "szereplőket" a valóságból vehetjük.
2011. jún. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Dadim ***** válasza:

Néha.

Egyszer azt álmodtam: Magas helyen állok,kék ég alatt és lágy szellő simogatja az arcom.Nagyon kellemes volt az élmény.Körülbelül 3 másodpercre emlékszem tisztán az álomból.

Évekkel később egy emeletes ház tetején köszönt vissza rám izzasztó munka közben.Kedvetlen voltam emlékszem,mert hétfőn dög-melegben kellett dolgozni és nagyon távolinak tűnt még a hétvége.Szóval morcosan a munkára koncentrálva

épp felegyenesedtem és BUMM .Ott volt.

Nem hasonló,hanem ugyanaz a 3 másodperc !Az érzések a szellő a látvány és hiába felejtettem el már rég azt az álmot,abban a pillanatban helyére került minden.

Kristálytisztán.

Utána már nem zavart,hogy hétfő van,meg meleg és dolgozni kell.Jobb kedvem lett,elhihetitek.

Tudom,hogy azt a pár másodpercet álmodtam meg,ami évekkel később valóban bekövetkezett.Ez miért történt? Nincs rá válaszom,megtörtént.Véletlen lett volna?

Nem hiszek a véletlenben.Mindennek oka van,még ha az okot nem is látjuk ebben a pillanatban.Egyszer talán megértem ezt az egészet,ha idősebb leszek meg bölcsebb meg ilyenek,ha nem... akkor azért történt,hogy kedvet adjon nekem egy forró napon a munkámhoz.

2011. jún. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tom Benko ***** válasza:
Vagy a hiányos emlékeket az agyad az éppen aktuális látvánnyal, mivel az igen jól illeszkedett rá, kipótolta.
2011. jún. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 brena ***** válasza:
Igen, velem is volt hasonló. Néhány álmom be is vált, sajnos a rossz is.
2011. jún. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 phoenix9876 ***** válasza:
van koze, nem is keves. Megalmodhatjuk a multat (multbeli esemenyt kicsi elteressel almodunk meg), jelent (pl mikor aktualis esemenyt megalmodunk, vagy eppen ezzel kapcsolatos erzeseinket), illetve almodhatunk jovorol is, akar azt, hogy mit szeretnenk, mitol felunk, azzal kapcsolatban mire gondolunk, vagy egy jovobeli ismeretlen esemenyt almodunk meg elore, akar egy nappal, tobb nappal, hetekkel, evekkel elore. Vannak viszont jelentektelen almok, miket nem szukseges komolyan venni.
2011. júl. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!