Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomból valóság szerintetek...

Álomból valóság szerintetek van ilyen?

Figyelt kérdés
Egyszer volt egy álmom, egy srácnak van 1 komoly betegsége, csak néha jön elő, és azt álmodtam, hogy kórházba került emiatt(Éjszaka úgy vert a szívem, mint még soha). Pár nappal később azonban tényleg így lett. Ekkor már túl voltam az álom hatásán, alig emlékeztem rá, csak napokkal később esett le, hogy én ezt megálmodtam. Totál para lettem. Veletek volt már ilyen? Esetleg vélemények?
2011. márc. 16. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Ezt belemagyarázásnak hívják. Ha előre megálmodod az időket és a részleteket, vagy maximum ott helyben eszedbe jut, hogy ezt te pont így megálmodtad, akkor volna miről beszélni. De napokkal később, na ne viccelj, az nem előre volt megálmodva!
2011. márc. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem, ennek a fiúnak olyan betegsége van, ami néha előjön, tehát csak véletlen egybeesés, hogy pont akkor jött neki ismét előtt, miután te pár nappal az előtt erről álmodtál.
2011. márc. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Szerintem írd le az álmaidat, elég csak a fő részleteket, csak h tudd miről is szólt. Jómagam is ezt teszem. Volt már dejavu érzésem fellapoztam a naplóm és jééé, úgy történt. Persze ezek apróságok, de van benne valami.
2011. márc. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
freddy krueger kalapja is átkerült az álomvilágból a valóságba. (de régen is volt.......)
2011. márc. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sztem van ilyen, velem is egy csomószor volt már olyan hogy valamit álmodtam és 1-2 hétre vagy másnap meg is történt ugyan az!
2011. márc. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!