Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehetséges-e, hogy az álom a...

Lehetséges-e, hogy az álom a valóság, az ébren megélt valóság pedig illúzió?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 21:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Jah...látom, megnézted az Eredet c. filmet. ;)
2011. szept. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Neménvagyokaz ***** válasza:
100%
Ezen már én is gondolkodtam és arra jutottam, hogy ez elég irreális lenne abból a szempontból, hogy milyen hamar felébred az ember, és milyen lassan alszik el. Tehát ha igaz lenne amit kérdezel akkor nagyon lassan ébrednénk fel, és hirtelen zuhannánk álomba. Másrészt ha valamit többször megálmodok ugyanúgy és az lenne a valóság, akkor már manipulálnám az időt, és mivel ezt tudnám, így az álmaimban(azaz a valóságban amiben élünk) is képes lennék erre. Harmadrészt néha akkora nagy hülyeségeket álmodok, hogy az durva lenne valóságnak:D
2011. szept. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Néha úgy kívánom, bár így lenne.
2011. szept. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon örülnék, ha kiderülne, az életem csak egy rémálom, valójában gazdag vagyok, szép és okos, Hawaii-on élek stb.
2011. szept. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 x) ***** válasza:
63%
Nem valószínű... szerintem jó ez a világ úgy ahogy van ne akarjuk illúzióként beállítani (főleg ne egy film alapján)
2011. szept. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
kicsit ebbe gondolj bele... az álomban tudsz mindent csinálni, ihgen MINDENT tehát nem valószínű hogy igy fentmaradna az a világ. tudom furán írtam de ennek alapján már el tudsz indítani egy gondolat menetet
2011. szept. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Eredet...


Inkább elolvasta a Gólyakalifa című remekművet Babits-tól. :)


Kedves kérdező. Ha mégsem, akkor tedd meg! Az pont erről szól.

2011. szept. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én személyes tapasztalataim azt mutatják, hogy bizonyos fajta álmok egy alternatív valóság részei (aztán lehet, hogy ezek nem is igazán álmok, csak álomban jelennek meg és szintén álomnak néznek ki).
2011. szept. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem láttam a filmet, elaludtam rajta :)


Filozófiai jellegű kérdésnek szántam :)

2011. szept. 30. 23:47
 10/19 anonim ***** válasza:
45%
Ha igen se zavar sok vizet.
2011. okt. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!