Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van, hogy álmomban a...

Miért van, hogy álmomban a teljesen irreális dolgokról elhiszem, hogy az a valóság?

Figyelt kérdés
Persze mikor felébredek, és visszaemlékszem, tudom hogy nagyon nagy hülyeséget álmodtam, de álom közben nem tudom hogy csak álmodom (ezt jól megcifráztam:D).
2011. márc. 23. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
mert az álmok nagyon megtévesztőek tudnak lenni. Az álmokban bármi megtörténhet, pont ez az izgalmas bennük.
2011. márc. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Az ember elfogadja az elétárt világ valóságát, ilyen egyszerű"
2011. márc. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon érdekes, én is mindent elhiszek bármilyen hülyeség is, vagy lehetetlen dolog mégis egy percig nem gondolkozok a valódiságán, a férjem meg hogyha olyasmit álmodik ami nagyon irreális álmában rátud jönni és felébreszti magát, nagyon fura, én sose jövök rá, pedig néha jó lenne felébreszteni magam, főleg a rosszaknál.
2011. márc. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem működik a "racionális" szűrő az agyadban.
2011. márc. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!