Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha álmomba elvetéle...

Mit jelent ha álmomba elvetélek? És megtalálom a méhlepényben a kisbabám a szemetesben akit a halott (álmomban élő) Apukámnak mutatok sírva?

Figyelt kérdés
Kérem a bántó üzeneteket hagyjátok!Nem nézek horrort és 2 gyermekes anyuka vagyok!
2011. febr. 15. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
egy álomban általában benne vannak a félelmeid, így nem feltétlenül kell hogy igaz is legyen. az álmok már csak ilyen szadisták, nem feltétlenül kell őket komolyan venni
2011. febr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
semmitsem nyugodj meg és szedj be egy antidepreszánst. nem jelentenek az álmok semmit sem túlreagálod, és attól vanhogy sok krímit nézel.
2011. febr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves első köszönöm a normális választ!

Kedves második!NO COMMENT!!Tudod lehet az álmoknak üzenete...ha esetleg nem hiszel ebben akkor nem kell válaszolni.

2011. febr. 15. 19:15
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!De...hitetlenként mit keresel itt ezen az oldalon?Én nem misztifikáltam,és nem kerestem benne a csodát,csak annyit kérdeztem,hogy van-e eseteleg valami jelentése.
2011. febr. 15. 20:32
 5/10 A kérdező kommentje:
*esetleg
2011. febr. 15. 20:33
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos félsz, hogy elveszíted a gyerekeidet. Szerintem ez a félelem jelenik meg benne.
2011. febr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az elso vagyok.. Csak meg azt szeretnem irni, hogy en regebben mindig azt almodtam hogy idegen kutyat simogattam meg keritesen keresztul, es a vege mindig az lett h leharapta a kezem. Szerencsere ilyen elesben nem tortent, csak az almomban, de azert vigyazok, nem is megyek oda mar egy ismeretlen kutyahoz sem:) szoval lehet az almod egy figyelemfelkeltes, hogy vigyazz!
2011. febr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen igazatok lehet abban ,hogy félelem nyilvánulhat így meg.A kisebbik gyermekemre 12 évet vártam és néha még ma sem hiszem el ,hogy megkaptam Őt az élettől(2 éves).Mindig is sok gyermeket szerettem volna.Lehet ,hogy ez az attól való félelem,hogy nem lehet(sok).
2011. febr. 15. 21:07
 9/10 anonim ***** válasza:

Nincsen semmi üzenete sem, csak bebeszélnek dolgokat, jó is lenne ha minden buta kusza álmot analizálnánk, akkor minden a saját ellenkezőjét is jelentené és kuszaség lenne a világban ami értelmetlen.


Nem kell ilyen ostobaságokkkal traktálnod magadat, szedj be egy jó antidepresszánst vegyél elő egy jó krímit és menj pihenni.

2011. febr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Úristen!Itt mindenki gyógyszerekkel vagy tudatmódosítókkal reagál ha negatív élmény éri??Szerintem nektek sokkal nagyobb szükségetek lenne segítségre!
2011. febr. 16. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!