Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi a jelentése annak, hogyha...

Mi a jelentése annak, hogyha a halott anyai nagymamámmal álmomban beszélgetek, és eddig megválaszolatlan kérdésekre válaszol nekem?

Figyelt kérdés
Egy hónapja halt meg az anyai nagymamám tragikus hirtelenséggel, egy pillanat alatt következett be ez a csapás, és azóta se tudtam felfogni. Ennyi idő eltelte után kezdtem el vele álmodni, már két napja vele foglalkozom álmomban mégpedig úgy hogy a lakásában vagyok és beszélgetek vele. Ül a fotelben látom őt szemből, magamat hátulról és kérdéseket teszek fel neki ő pedig válaszol rá, ugyanúgy ahogy azt életében tette. Máskor pedig csak megjelenik egy képben és nem mond semmi, aztán elmegy. Nem értem a jelenséget. Ez csak egy egyszerű álom vagy üzenete van, jelentéssel bír, hogy ő akit imádtam így próbál kapcsolatot létesíteni velem? Kérem, akinek értelmes gondolata van a dologgal kapcsolatban, vagy már átélt hasonlót, az feltétlenül ossza meg velem.
2011. jan. 8. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Fogadd részvétem! Szerintem ez két dologra utal: 1. Lelked mélyén még nem tudtad őt teljes egészében elengedni, nagy volt a kötődés köztetek. Engedd az útjára! 2. Azt szeretné veled tudatni, hogy ő ezek után is mindig ott lesz veled, mindig válaszol, segít, amikor szükséged lesz rá.

Valahol azt olvastam, hogy amikor az öregek már nem tudnak a fizikai test nyűgei miatt segíteni szeretteiken, elmennek, mert tudják, hogy fentről sokkal több segítséget tudnak adni, mint a fizikai világban. Az itt számukra elrendelt utat már bejárták, ez nem jelenti azt, hogy végleg elhagynak minket. Engedd el őt, akkor is veled marad.

2011. jan. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igazából nem volt egyáltalán itt az ideje, hogy elmenjen, mert a hatvanas évei elején járt. A dédnagymamám, az ő anyukája pedig még, most is él. Elképesztő tragédia. Kilencven éves és az eltelt idő alatt minimum 10 évet öregedett, egyáltalán nem tudja felfogni, hogy elvesztette a lányát.
2011. jan. 9. 13:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm a bizalmat. Akkor viszont arról lehet szó, hogy a nagyi azért fogja veled szorosan tartani a kapcsolatot, hogy segítsen neked "vigyázni" a dédmamára. Ezt a variációt kipróbálnám. Valahogy, akárcsak gondolatban, akár agykontrollal feltennék egy kérdést a nagyinak - mindegy mit - és figyelnék, milyen módon, hogyan kapok tőle választ. Keresném az utat, a lehetőséget a vele való rendszeres kapcsolat módjára, hogy amikor igazán szükség lesz rá, akkor a módszer már kéznél legyen. Békesség nektek.
2011. jan. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindenképpen meg fogom próbálni valahogy, köszönöm a tanácsot.Tényleg úgy gondolom, hogy ezek a dolgok nem véletlenül történnek.
2011. jan. 9. 21:26
 5/7 anonim válasza:
Én mit meg adnék érte, ha papámmal, vagy mamám nővérével (akit mamámként szerettem) beszélhetnék álmomban. Eddig 2-2 alkalommal álmodtam velük, de egyszer sem beszéltek. Azt mondják néhányan, hogy a halottak nem beszélnek az álmokban. Ez természetesen egy szomorú dolog, de szerintem az ilyen álmoknak örülni kell.
2011. jan. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én beszélgettem vele és tényleg nagyon jó érzés volt, feledtetni tudta velem azt a kimondhatatlanul nagy fájdalmat és hiányt, amiket érzek. Akikkel beszélgettem mind azt mondták, hogy nem tudom őt elengedni, ezért tér vissza az álmaimban.......meg aztán amíg nap mint nap gondolok Rá, amíg bennem él örökre.
2011. jan. 12. 16:05
 7/7 A kérdező kommentje:
addig bennem él örökre...
2011. jan. 12. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!