Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az normális, ha valaki álmában...

Az normális, ha valaki álmában beszél?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 14:28
 1/10 valakiakitnemismersz ***** válasza:
18%
Nem.
2011. márc. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
nem tudom :/ ezt tényleg nem. először rá akartam vágni, hogy igen, de belegondoltam, hogy mondjuk valaki azért beszél álmában mert szomorú vagy depis vagy vmi.
2011. márc. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is beszélek álmomban (állítólag, többen is mondták már), többnyire értelmes szavakat, de összefüggéstelenül.

Ettől még normálisnak tartom magam. :)

2011. márc. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
A 9 éves hugom is szokott beszélni álmában.De az is igaz hogy csak akkor amikor rosszat álmodik.Szerintem érzésektől függ az egész.
2011. márc. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 BlackSword ***** válasza:
55%
Fogalmam sincs... Én alszok éjszaka és nem hallgatózok...
2011. márc. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha csak 1-2 szót mondasz, semmi gond vele. Ha valaki mélyen álmodik, előfordul.
2011. márc. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egyetemi szobatársamat azért raktuk ki a többiekkel közös megegyezésre mert éjszaka álmában hangosan dúdolt (minden este) mikor részeg volt meg beszélgetett is magával (álmában). Nem normális dolog és mások számára nagyon idegesítő. Ez egy betegség, de én és a szobában lévő rajta kívül másik két gyerek nem tudja kipihenni magát, rendkívül irritáló. Egy két szó még belefér, de ilyen extrém eset, áhhh....
2011. márc. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
NEM AZ NEM NORMÁLIS
2011. márc. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én múltkor barátnőmnél aludtam. reggel álmos fejjel felé fordultam, ő meg furán nézett rám. aztán közölte velem, h egész éjszaka röhögtem, tudtomon kívül, és hiába próbált felébreszteni, nem ébredtem fel. azt mondja elég ijesztő volt. de azért remélem h nem csinálom ezt minden éjszaka, mert az durva lenne.. oO


15/L

2011. márc. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én úgy fogalmaznék, hogy ha a az életed normális körülményei megváltoznak (pl stresz, fáradtság, esti zabálás) akkor természetes, és főleg gyakori dolog, hogy beszélsz álmodban.
2011. márc. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!