Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális ha a pasi álmában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha a pasi álmában fogdossa magát?

Figyelt kérdés
"Minden éjszaka a keze a farkán van!"
2011. febr. 15. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Mi ebben a nem normális? B+ hogy álmában kritizálod a férfit! Elhiszed, hogy 5percen belül beléd tudok kötni úgy, hogy 1hétig azt emészted? 23F
2011. febr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az normális, ha te fikázhatod emiatt?
2011. febr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális. Van, amelyik nappal, ébren is ezt csinálja, na az a nem normális. Éjjel mindenki úgy alszik, ahogy akar, amíg nem járkál baltával a kezében.
2011. febr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy férfi nap közben is rámarkol ha épp olyanja van, meg kell igazítani. Éjszaka pedig a nők csinálnak ennél 10x cifrábbakat is, csak ti ugye nem tudtok róla mi meg nem tesszük szóvá.
2011. febr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves "utolsó"!

Elmondanád, hogy mi miket csinálunk álmunkban?


A többieknek, meg elmondnám, hogy eszem ágában nincs ráripakodni ilyenekért egy pasira. Épp ezért teszem fel kérdésem ezen az oldalon. Problámám nincs vele, csak számomra fura (nekem nincs mit fognom...).

De biztos valami érzékeny témát érintek ezzel, mert a hímnemű egyedek elég hamar felkapták a vizet, de választ még nem adtak a kérdésemre.

(Egy igen vagy egy nem is megteszi)

2011. febr. 15. 14:59
 6/8 A kérdező kommentje:

:)))

Ez az "Útolsónak" megy...

Tényleg érdekel!

Válaszod várom!

2011. febr. 15. 15:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Normális. Csukott szemmel így tudhatjuk legnagyobb biztonságban a legnagyobb értékünket.:)


A lányok általában a takarót fogdossák, amíg le nem húzzák rólunk.:)

2011. febr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én válaszoltam is a kérdésedre és nem is vagyok hímnemű. Egyszerűen meg tudnál különböztetni az első válaszolótól, hiszen nekem nem tudsz levelet küldeni. Azért leírom még 1x, hogy értsed:

IGEN

2011. febr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!