Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 4 hónapos cicám álmában...

4 hónapos cicám álmában remeg. Ez normális?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Remeg a bajsza meg a lábai? Csak álmodik, teljesen normális : )
2011. aug. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem rosszat álmodik lol nekem az 1. kutyim németjuhász volt és ő álmába úgy mozgatta a lábait mintha futna
2011. aug. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Aranyos lehetett az álmában futó kutyus. (:
2011. aug. 30. 12:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek!:D

http://www.youtube.com/watch?v=ZnTKEzvtvMs

XD ez vicces:D

2011. aug. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha nem ezt csinálja akkor minden rendben van : http://www.youtube.com/watch?v=-9qiZrJaLRs
2011. aug. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze az én felnőtt kutyáim is remegnek néha!!! Annyi az egész hogy álmodnak!!!
2011. aug. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha a cicád normálisan viselkedik: azaz rosszcsont mint az összes négyhónapos kiscica, akkor nyugodt lehetsz, semmi baja. Ha gubbaszt, nem nagyon játszik, keveset eszik és még remeg is, akkor orvoshoz kell vinni.


Amikor a macskám beteg volt (az előbb leírtaknak megfelelően megváltozott a viselkedése) az ölemben próbált mindig aludni. Persze nem nagyon ment neki, mert elég nyugtalan volt. Ekkor én is éreztem, hogy nagyon remeg. Később kiderült, hogy nagyon magas láza volt.


A gyógyulás után is figyelgettem egy darabig, és néha akkor is remegett. Az orvos szerint kismacskáknál előfordul. Az enyémnek a hátsó lábai néha éber állapotban is remegtek. "Megmacskásodtak a lábai" a sok alvás miatt.

2011. aug. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Álmodik😍
2018. aug. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!