Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Minek tudható be, hogy alvás...

Minek tudható be, hogy alvás közben gyakran beszélek, járkálok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Már gyermekkoromban is nagyon sokat beszéltem álmomban, és nem egyszer hallottam vissza szüleimtől, hogy járkáltam a házban, de reggel soha nem emlékeztem semmire. Egy ideig abba maradt ez a dolog, de mostanában kiújult. Ismét rengeteget beszélek, motyogok, és van, hogy felülök és bámulom a mellettem alvót, míg az rám nem szól: ilyenkor szó nélkül visszafekszem, és reggel megint nem emlékszem semmire. Mi lehet mindezek hátterében?
2011. márc. 19. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Stressz, túlterheltség, idegi túlfeszítettség lehet a háttérben. Lehet, hogy mostanában ért valami, ami nagyon rosszul érintett, csalódtál, vagy úgy érzed, nem tudod megoldani. Nem tudom persze, csak tippelek. De leggyakrabban a megoldatlan vagy annak vélt problémák, vagy az idegi kimerültség szolott lenni az alvajárás és az álomban beszélés oka.
2011. márc. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. márc. 21. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!