Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehetett ez az álom?...

Mi lehetett ez az álom? (nagyon durva, és ijesztő)

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy sajnos mostanába elég sokminden összejött, és megpróbáltam öngyilkos lenni.. begyógyszereztem magam, ráittam, és lefeküdtem aludni, hogy majd szépen elalszok. el is aludtam, és jött az álom: barátnőmmel esküdtem, elvettem feleségül, nagyon boldog voltam vele, néztem őt a hófehér ruhájában, és egyszerűen csodaszép volt minden. ahogy néztem, egyszer csak kezdett elhalványulni a háttér, meg minden körülöttem, megfogtam barátnőm kezét, de ő is "elfoszlott". én ott maradtam egy magamba egy sötét helyen. tudtam sétálgatni, meg minden, mintha ébren lettem volna. tudtam, hogy el kell köszönnöm mindenkitől, és mindenkihez elmentem. édesanyámat megpusziltam, persze aludt, tesóimat, 1 barátomat, végül barátnőmnél voltam, ültem az ágya szélén, és néztem ahogy alszik. ezután a saját lakásomba voltam hirtelen, és láttam ahogy az ismerősöm, aki nálam lakik, jön a szobám feléés kopog, aztán benéz hozzám. elmondása szerint azt hitte meghaltam, mert nyitva volt a szemem, meg a szám, és el voltam sápadva, de felriadtam ahogy megrázott. Ez a történet nem kamu, nagyon megrémültem én is. remélem tud valaki valami értelmeset mondani erre! köszönöm előre is
2011. márc. 20. 00:26
 1/8 anonim válasza:

Hát ez egyszerű. Ha úgy vesszük hogy az álmoknak nincs univerzális jelentése, csak a tudat alatti dolgaink kivetülése, akkor azt mondanám, hogy álmodban a halálról álmodtál. Értelemszerűen elbúcsúztál mindenkitől, hogy átléphess a túl világra.

Van egy olyan film, hogy Csodás álmok jönnek. Azért jutott eszembe az álmodról, mert a film története szerint van egy család, ahol először meghalnak a gyerekek, majd az apa is és az apa a Mennyországba jut. Később értesül róla hogy a felesége öngyilkos lett és a pokolba került. ÉS a pasas persze ki akarja hozni onnan.

És a filmben a poklot úgy ábrázolták, hogy ilyen fura omladozó épületekben laknak az ott lévők és nem tudják hogy a pokolban vannak. Mintha egy kaotikus álomban lennének, ahol nincsenek tisztában a helyzetükkel. És ha az álmokat univerzális jelentéssel vizsgáljuk, akkor lehetséges hogy te a pokolról álmodtál. Vagy egy lehetséges pokolról.

Ha nem is vagy vallásos, de hiszel a túl világban, hát ne hidd azt hogy az öngyilkosságért megjutalmaznak odaát!

2011. márc. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát vallásosnak nem tartom magam, de bízok Istenben, segített már számtalan dologban, ha imádkoztam hozzá. De nem tudom, igazából tényleg az volt az ijesztő, hogy láttam, hogy jönnek a szobámba, utána meg ahogy elmondták, hogy hogy néztem ki(nyitott szem, nyitott száj, sápadtság) és nehezen ébredtem fel.
2011. márc. 20. 01:16
 3/8 anonim válasza:
Jobb leélni egy hosszú boldogtalan életet, hogy aztán a Mennybe juss, mint megölni magad rövid úton, hogy azzal a pokolra kerülj!
2011. márc. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És amikor azon a sötét helyen voltam, akkor "tudtam magamról" és amikor rágondoltam valakire, akkor elmentem hozzá, de nem úgy, hogy egyszer csak ott teremtem, hanem elindultam egy irányba, sétáltam egy kicsit, és egyre tisztult a kép, és ott voltam annál a személynél, amikor meg elmentem tőle, akkor visszafele indultam, és akkor egy másik helyszín kezdett kirajzolódni, és tisztulni
2011. márc. 20. 01:19
 5/8 anonim válasza:
Aham az elme teremtő ereje és a szabad akarat élő bizonyítéka. Nem kéne eldobni magadtól! :)
2011. márc. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én vallásos vagyok és azt mondták, hogy Isten megajándékozott téged az élettel, és ha öngyilkos leszel, tehát eldobod magadtól az életedet, akkor Isten megharagszik és a pokolba kerülsz! nem tanácsolnám!
2011. márc. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Az a lényeg, hogy sajnos mostanába elég sokminden összejött, és megpróbáltam öngyilkos lenni.." Nem tudom de nekem ez a házasság dolog eléggé úgy jött ki mintha azt láttad volna hogy még elég sok boldog dolog várhat rád az életedben de ezt ha te eldobod magadtól egyedül maradsz .
2012. máj. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Alaque ***** válasza:

Utolso okosat mond.


Szerintem meg belelovalltad magad az ongyilkosdiba, tuladagoltad magad, es hulyeseget almodtal. Ezt jelenti. :)

2012. szept. 7. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!