Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a furcsa és...

Mit jelenthet ez a furcsa és ijesztő álom? Vajon mire utalhat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap éjjel elég furcsát álmodtam. Volt egy lány, aki tavaly egy ideig a LB-m volt, aztán csúnyán összevesztünk, nem békültünk ki, ő elköltözött a városból nagyon messze....Róla szólt az álom:



Az történt benne, hogy ez a lány valahogyan meghalt, valahogy úgy lehetett értelmezni, mintha öngyilkosságból felakasztotta volna magát... Az egyetlen viccesebb rész az volt benne, amikor a lány szelleme visszatért ahhoz a fához, ahol a holtteste volt, és arra a fára kitűzött egy fekete lufit, aminek érdekes módon röhögős feje volt...XD :S Én pedig az álmomban nagyon szomorú voltam, hogy meghalt...

Amikor felébredtem, rettentően meg voltam ijedve, de örültem neki, hogy csak álom... Bármennyire is összevesztünk azzal a lánnyal, mégis örülök hogy él, s nagyon örülök annak, hogy ez az álom nem volt valóság.

De vajon mit jelenthet/mire utalhat?

Légyszi segítsetek, mert nagyon furcsán éreztem magam utána... :S


2010. jún. 16. 15:01
 1/5 anonim válasza:

lehet hogy gondolt rád :)

Szerintem lehet h felkéne hívnod , kicist beszélnetek ,mert ha majd nem lehet akkor bánni fogod

2010. jún. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ:)

igazad van, lehet hogy felkéne hivnom de az a baj, hogy tényleg nagyon összevesztünk, egymás ellen próbáltuk uszítani a többieket, meg nagyon csúnya dolgokat dobáltunk egymáshoz, és úgy érzem, hogy amig a barátnőm volt, addig id csak kihasznált, szval nemtom....

2010. jún. 16. 15:37
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem csak annyit jelent, hogy foglalkoztat téged ez az egész, nem dolgoztad még fel. a halál pedig "véglegesítené" a történteket...abban a formában, ahogy most van, nem lenne utána esélyed rendbe hozni a kapcsolatot. vagy csak feldolgozni, ha nem akarod újra felvenni vele a kapcsolatot. ez csak egy tipp, de szerintem van benne logika, én is álmodtam ilyesmit, egy családtaggal kapcsolatban, akivel elég rossz a kapcsolatom. de az is érdekes, hogy öngyilkos lett...meg a röhögő lufi se rossz...:)
2010. jún. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
16:13-as sztem igazad lehet. Köszönöm a válaszokat mindenkinek.
2010. jún. 18. 10:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes lenne felvenned a lánnyal a kapcsolatot.

Ő már valószínűleg túltette magát a közöttetek felmerült konfliktuson, és ha megkeresnéd, tiszta lappal tudnátok folytatni a barátságot, erre utal a röhögő fejű lufi :)


25L

2010. jún. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!