Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha valamit álmodunk akkor az...

Ha valamit álmodunk akkor az tényleg megjelenik a jövőben?

Figyelt kérdés
Mert ha igen,akkor nagyon rossz dolog fog történni az én szép kicsi iskolámmal!!!!
2011. márc. 30. 19:35
 1/9 öregvarázsló ***** válasza:

Ha az álom jósálomként történt az később valóssággá válik.

Egyéb esetben az álmok szimbólum nyelvét kell magadnak megtalálni.

2011. márc. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És honnan tudom hogy jósálom volt-e?
2011. márc. 30. 19:53
 3/9 anonim ***** válasza:

ez még egy régebbi kommentem egy hasonló kérdésnél. nem tudom mennyire válik be, mert csak spontán jött a ötlet.



"ébredés után jegyezd fel az álmaidat, próbálj meg a legapróbb részletekre is figyelni. amikor már jópárat összeírtál(amiből pár meg is valósult) hasonlítsd össze a szimpla és a jövendőmondó álmokat. próbáld meg újra átélni az álmokat, ha kell meditálj mert akkor sokkal könnyebb emlékezni...figyelj mindenre, vedd észre a különbséget a két álom között. idézz fel mindent amit tudsz, de ne csak képek,hangokat hanem pl. milyen érzéseket váltott ki belőled, mikre gondoltál stb. egy idő meg fogod tudni különböztetni ezeket az álmokat

remélem segítettem:D"



bár ezzel nem fogod rögtön megtudni, hogyjósálom volt-e.

2011. márc. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. márc. 30. 20:25
 5/9 A kérdező kommentje:

És még egy valami!

miért félek lefeküdni??

És miért félek aludni?

2011. márc. 30. 20:26
 6/9 anonim ***** válasza:

1. csak ha te vagy az orákulum

2.mert kemény az ágyad /v. szűz vagy/

3.mert bebeszéled magadnak hogy valóra válik és félsz h rémálmod lesz és lelegeli a villanyszámla a házadat.

2011. ápr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Te meghibbantál xDDD
2011. ápr. 1. 17:16
 8/9 anonim válasza:
"Minden álmuk valóra válhat,ha van bátorságunk a nyomukba lépni." nekem ez jutott eszembe...:D
2011. ápr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
pardon,álmunk akart az lenni:)
2011. ápr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!