Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy terhesen,...

Azt álmodtam, hogy terhesen, lehettem b 25 éves elmentem megnézni a saját síromat. Mit jelent?

Figyelt kérdés
A sírra az volt írva, hogy élt 16 évet. Fogtam a pocakomat, boldogan mosolyogtam, hogy kisbabám lesz, közben néztem a síromat. És álmomban azon gondolkoztam, hogy itt valami nem stimmel, ez nem lehet, de nem tudtam miért. Na ez mit jelenthet??
2011. márc. 31. 19:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az álmok természetüknél fogva tele vannak következetlenséggel, összevisszasággal. Gyakran időben és térben is képlékeny az álom béli környezet. Ez is tipikusan ilyennek tűnik, egy teljesen átlagos, zagyva (bocs a kifejezésért nem téged minősítelek, de a legtöbb álma az embernek egyenesen komikus - már ha emlékszik rájuk)

Szóval ezeken nem érdemes rágódni, még ha most kicsit bizarr dolog is jött ki belőle, van ilyen.

Nincs semmi jelentősége egészen addig, míg TE nem adsz neki, belemagyarázva valamit!

2011. márc. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!