Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez mi? Nem merem megnézni,...

Ez mi? Nem merem megnézni, mert itt lakok, leírnátok mi van benne?

2011. szept. 16. 21:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Valami narancssárga fény repdes benne
2011. szept. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Az elsőnek igaza van... Amúgy ez nem olyan félelmetes.
2011. szept. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
Semmi ijesztő, egy narancssárga fény, kicsit égő tűzre emlékeztet, felvillan, nem szabályos kör, hanem össze-vissza alakzatot vesz fel. Ebből gondolom, ez nem ufó. Ilyenek nem léteznek, nem kell vele foglalkozni, egyszerűen ne foglalkozz vele. Csinálj valami izgalmasat.
2011. szept. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
jajj, ennyire ne legyél már bexari, azt hiszed hogy egész Ózdról majd téged visznek el, hogy chipet dugjanak az ánuszodba? Vagy te tetted fel a videót? Szerintem te tetted fel, hogy reklámozd, te kis anyaszomorító...
2011. szept. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Dehogy tettem fel... Sőt, elvből nem írom be sehova hogy UFO, mert félek mit hoz ki. Nem én tettem fel, kis városkámról nézegettem szebbnél szebb dokumentum videókat és megláttam annál az ajánlórésznél, de meg se néztem, mert ha rákattintok, akkor megint kihoz mellette egy csomó ijesztő dolgot :S
2011. szept. 16. 22:00
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz, mert azzal, hogy ezt kiírtad, felhívtad a reptoidok figyelmét magadra és innentől üldözni fognak! Éjjel!


hűűűhaaaa

:

2011. szept. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Utcsó te nem vagy normális a reptoidok nem foglalkoznak ilyenekkel na a plejádok na azok tényleg elvisznek hogy leállítsanak!
2011. szept. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Olyan, mintha a villanypóznákat videóznák, és egy lángcsóva, narancssárga fény ott lebegne, vagy nem tudom milyen szóval mondhatnám ezt. Hülyeség az egész, ez nem UFO. Mellette sincs semmi ilyesztő.
2011. szept. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Rohanj kérdező, rádmosolygott a szerencse! Egy világítós vibrátor az, fuss gyorsan amíg el nem repül! Sötétben sem hagyod el! Juhúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú
2011. szept. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ember, az előtte lévő ablaküvegre világít rá valami sz*rral és azt vette fel, ahogy tükröződik.
2011. szept. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!