Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mostanában nagyon sokat...

Mostanában nagyon sokat álmodom azt h terhes vagyok vagy kisbabám van! Miért? 20/L

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
sokat gondolsz erre biztos. főleg az álmok miatt magadat gerjeszted. Lehet azért mert félsz tőle de lehet hogy azért mert vágysz rá
2011. ápr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. ápr. 2. 20:19
 3/7 anonim ***** válasza:

én akkor álmodtam rengeteget babával, amikor azt hangoztattam, hogy én nem akarok gyereket! pedig gyerekkorom óta imádom őket, sőt az anyukák is imádtak, mert mindig vigyáztam a kicsikre, addig is volt kis szabadidejük, és a kicsiket mindig is igyekeztem magam köré gyűjteni..

abban az időszakban- fél-1 év, minden éjjel volt gyerek az álmomban, vagy ottragadt valahogy nálam, valami háború-félében menekítettem, vagy én szültem.. stb.. mire rájöttem, hogy azért álmodom ilyeneket, mert nagyon nagyon vágyom egy gyerekre. Amikor tudatosult bennem mennyire szeretnék anya lenni, elmúltak ezek az állandó álmok. Azóta van már egy kétéves kisfiam:) remélem lesz egyszer egy tesója is:)

2011. ápr. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem eddig minden teljesült, amivel sokat álmodtam. Vagy pont úgy, vagy átvitt értelemben. 1 évig rémálmaim voltak, hogy meghal a nagyobbik fiam, most onkológiára járunk. Szóval: jó szórakozást, egy kisbaba nagyon édes tud lenni.
2011. ápr. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! nagyon érdekesek:) ha tényleg azért álmodom ezeket, akk még azt hiszem maradnak ezek az álmok... még egy pár évig biztos nem fogok gyereket vállalni:)
2011. ápr. 3. 08:59
 6/7 anonim válasza:

én úgy tudom, ha vki terhességgel álmodik az azt jelenti, hogy az életében lezárult egy szakasz és új kezdődik !

Nálam ez 100 % be is jött :)

2011. ápr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

23.37-nek szerintem igazad lehet.

Nekem az az álmom mostanában, hogy egy koleganőmnek kell segítenem, vele vagyok, együtt fogjuk leélni az életünket.

És régebben abszolút ellenszenves volt,mindig azt mondtam, hogy lehet ilyen egy nő...

Lehet azért valami ezekben az álmokban,nem?!

(Off:remélem nekem is valóra válik, mint neked)

2011. ápr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!