Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos kisbabám mostanában...

8 hónapos kisbabám mostanában ordítva ébred föl éjjelente néha két-három alkalommal is. Lehet ez a fogzás miatt? Ez kb. egy hete van így, előtte nagyon nyugodtan teltek az éjszakák. Meddig lesz ez így?

Figyelt kérdés
2008. nov. 20. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet a fogzás, persze:-)

Minden babánál más, ki tudja nálatok meddig lesz.

Próbáld csillapítani a fájdalmát

(én FLP-s Aloe Vera activatort használok)

2008. nov. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk is volt ilyen, társult hozzá enyhe orrfolyás is minimális hőemelkedés. A doki azt mondta fogzás miatt, ki is jött egy hétre rá az alsó kettő... Lehet, hogy most lepontoznak meg leszólnak, de én este fürdés után 3-4 napig, míg a neheén túlesett adtam neki Panadol szirupot, 4 ml-t. Legalább tudott éjszaka pihenni, és csillapította a fájdalmát. Ha nem lett volna minimális hőemelkedése akkor is adtam volna, szerintem te is add neki nyugodtan. Ja, és a betegtájékoztatón is az van, hogy fogzási fájdalomra is adható.

Sok sikert!

2008. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én babám is ezt csinálta ahogy 8 hónapos lett és nem a foga miatt. Én ezt a szeparációs félelemnek tudtam be, olvass utána a neten, pont 8 hónapos kortól írják, kb. egy hónap alatt voltunk túl rajta, azóta megszűntek az éjszakai felsírások.
2008. nov. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!