Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám 8 hónapos és mostanáb...

Kisbabám 8 hónapos és mostanában az éjszaka közepén felkel, felül és játszik. Éjjel már jó ideje nem kell megetetnem, általában idáig végigaludta az éjszakát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. nov. 8. 06:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én babám 10 hónaposan kezdte el ezt, holott már 1,5 hós korától átaludta az éjszakát. Felébredt, üldögélt, beszélgetett, játszott, láthatóan nagyon jól elszórakozott a sötétben. :) Nem kért sem enni, sem inni, sem minket. Fogalmam sincs, miért csinálta ezt, a dokinak is mondtam, szerinte egy kis alvászavar. Kábé 4 hónapig tartott. Napközben szépen elvolt, nem volt nyűgös sem. Csak én voltam zombi, mert dacára a tucat párnának a fejemen nem tudtam aludni a sikkantgatásoktól. :) De nem mentem oda hozzá, bíztam benne, hogy elmúlik. És el is múlt. Igaz, kitoltam a lefekvés időontját fél 8-ról 9-re, és akkor egyre kevesebbszer kelt fel, majd elmaradtak az ébredések. Szerintem a tiéd is így lesz. Szerezz be füldugót. :) A kicsim most már újra 8-kor ágyban van, és alszik, mint a bunda, mert azóta nagylány, ovis, és jól kifárad. :D
2008. nov. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod,nálad vissza is feküdt,ha megunta a játszást? Mert nálunk az a baj,hogy játszik és utána pedig kiabál ,mert nem tud visszafeküdni egyedül.
2008. nov. 9. 22:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, visszafeküdt. :) Bár ő később kezdte, és már le tudott ülni, feküdni, de ha 8 hósan csinálta volna, biztos be kellett volna mennem, hogy lefektessem. Ne kapcsolj villanyt, ne szólj hozzá, csak tedd le. :)
2008. nov. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!