Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Nagyon megijedtem tőle.

Figyelt kérdés
1 hete volt terhességmegszakításom( orvosi indikációra) és ma éjjel azt álmodtam, hogy a gyermekemet bölcsibe irattam be, és vették fel az adatokat, aztán megmutatták nekem, hogy jol irtak e mindent. És olyaok voltak benne, hogy nyúl ajakkal született és még kép is volt róla. Nagyon megijedtem, még azt hiszem sirtam is álmomba.Miért álmodhattam ezt?
2011. ápr. 3. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Az agyad játéka. Nincs mitől megijedned. Azt a konfliktust rendezte le az agyad tudat alatt, ami erősen foglalkoztat. Azaz a "mi lett volna ha" kérdést. Gondolom az abortusz megviselt és elképzelted, hogy mi lett volna, ha megtarthatod, hogy az a kis élet meg is születhetett volna. De az agyad ezt megoldotta azzal, hogy nyúlszájat is álmodott hozzá, hogy ne sajnáld annyira azt, hogy el kellett vetetni.
2011. ápr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

azt jelenti,hogy szomorú vagy amiért el kellett vetetned :-(

sajnálom :(

2011. ápr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az álom az, hogy az agyad alvás közben rendszerezi az emlékeidet, a gondolataidat, akár emlékszel rájuk, akár nem és ennek te álmodás közben a 10%-át látod.

Sajnáltad, hogy el kellett vetetned és elgondolkodtál biztos azon, mi lett volna ha megmarad a kisbabád, de az is eszedbe jutott, hogy mivel orvos tanácsolta a megszakítást, így lehet hogy valami betegséggel született volna szegényke.

2011. ápr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!