Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Érdekes gyerekkori álom. -...

Érdekes gyerekkori álom. - Vélemények?

Figyelt kérdés

Két álmot mondanék:


Kis koromban azt álmodtam, hogy a suliban vagyok, és hirtelen ilyen katonai ruhában voltunk, és a városomat ellepte az árvíz, mi meg próbáltunk adóvevőkkel segíteni a suliba szorultakon.... XDD Vicces, de nem rég ugyan ezt álmodtam.


A másik álom pedig az, hogy mikor kicsi voltam (ismét) kint aludtam a nappaliban este, és a TV-t úgy hagytuk... a Magyar Himnusz ment a TV-ben, és azt beleképzeltem az álmomba... és azt álmodtam, hogy anya, a nővérem meg én ufok voltunk, és meghaltunk.. :||



~ A kérdéseim pedig még azok, hogy miért álmodjuk újra a több éves álmokat, amiket elfelejtettünk szinte?

~ Miért sírunk álmunkban? Tudat alatt álmodunk akkor?


Érdekelne mások álma is.. :))


2011. nov. 5. 02:23
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
úgy tudom az álombeli sírással tisztul a lélek
2011. nov. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Arról, hogy miért álmodjuk újra a régi álmainkat fogalmam sincs, csak annyit mondhatok, hogy mivel az álom a tudatalattid kreálmánya, a tudatalatti pedig jelenlegi tudásunk szerint jobb memóriával rendelkezik, mint te. Így az, hogy tudatosan elfelejtetted az álmot nem jelent semmit, mivel a tudatalattid ami amúgy is az álmot generálja tökéletesen emlékszik rá.


"Tudat alatt álmodunk akkor?" Mivan?:D Az álmoknak vannak bizonyos jellemzőik, ezek közül az egyik az érzelmek fokozottsága, erőssége így ha valami rossz történik még szép, hogy sírva fakad az ember, önmagában a sírás tehát nem a lélek tisztulásának a jele.

2011. nov. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sovjet ***** válasza:

az hogy mért álmodjuk újra a több ésves álmokat talán azért mert meg ragadt benünk emlék kép ként és a tudatalatink meg meg probálja összrakni, folytatni...

a sír az azért is lehet mert a valóságba el folytod ezért tuddat alat meg marad és álmodba ki sírod magad

én szoktam sírni álmomba ( akkor meg hatodok az álmomba és sírok na de a valóságba is) plusz az én állim akciódusak mindig valami faság de visza gondolva nagyon vicces volt ott lenni aztána furcsa állmok ... amikor nő voltam :O vagy amikor álmomba egy szelem meg hoszabitja az "életgyertyám" aztán álmodtam 10 évesen és 13 évesen meg álmodtam a folytatását:OO

2011. nov. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
de az álombeli sírás a lélek tisztulásának jele
2011. dec. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!