Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Furcsa álom! Nagyon megijedtem...

Furcsa álom! Nagyon megijedtem! Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Szombat este álmodtam, arra keltem fel, hogy zokogok! Szóval, álmomban boldog kismama voltam, majd eljött a szülés ideje! Bele haltam, a fájdalmat átéltem álmomban, szörnyű volt! De úgy éreztem, hogy a gyermekemért megéri feláldozni magam! Majd kívülről láttam a párom és a szüleim, ahogyan nevelik a gyermekem! De már mint szellem!
2010. jún. 28. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Most terhes vagy? Megeshet hogy a jövőt álmodtad meg. De mindjárt jönnek szép sorjában a bunkó válaszok.
2010. jún. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Szülés: Ötletesség

Fájdalom: A fájdalom álmodban akkor jelentkezik ha alvás közben valóban fáj valamid. Súlyos lelki problémák is megnyilvánulhatnak fizikai fájdalomként. Valami nagyon nyomja a szíved.

2010. jún. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes! Sőt meddő vagyok! Azért nem is értettem! Köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 28. 10:34
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom ezt megválaszoltad. Szerintem az álmod annyit jelent, hogy sohasem lehet gyereket. Tehát sem álmodban nem lehetsz együtt a saját gyermekeddel sem akkor amikor fent vagy. Az hogy fel is áldoznád magad a gyermekedért pedig annyit sugall, hogy mindenáron szeretnél egy kisbabát.

Nem vagyok álomfejtő, nem is hiszek benne de szerintem ezt jelentheti.

2010. jún. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A Dream Dictionary azt irja a szulesrol, hogy eletet adsz egy uj otletnek, vagy elkepzelesnek. Abrazol meg uj viselkedesformat, friss kezdeteket, es kozelgo nagy esemenyeket. Esetlegesen felhivja a figyelmet a sajat belso gyermeki enedre, es a lehetseges fejlodesre.[...]

Azt almodni, hogy az anya meghal szules kozben atalakiulast jelkepez. Az alom jelkepez veget (halal) es valami masnak a kezdetet (szuletes). Talan valtoztatod az eletedet, vagy leszamolsz regi magatartasokkal es szokasokkal.

Ez volt az angol alomszotartban.


A kerdesed elso olvasatakor nekem az jott at, hogy a meddoseg miatti fajdalmadat elted at almodban, a gyermek akit szultel az sajat uj onmagad, es akik mindig ott vannak es torodnek veled es segitik a fejlodo enedet, azok a partnered es a szuleid.


Lehet, hogy ez az alom az egyszeru valasz az osszetett erzelmi kerdeseidre. Mindenkepp figyelemre melto alom, en minden jot kivanok.

2010. jún. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Most olvasom Saten valaszat, nagyon egyet tudok vele is erteni, ez egy masik lehetseges opcio.
2010. jún. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 28. 11:58
 8/10 anonim ***** válasza:
SZÜLÉS - Általában: ötletesség. Szülni: nők, kismamák álmában: önmagáért beszél
2010. jún. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Velem olyan volt, hogy a legjobb barátnőm szerelmébe estem bele, és mikor ezt elmondtam a barátnőmnek zokogtam álmomban, aztán a barátnőmnek valami iszonyatosan nagy balesete volt, mert hogy én elvettem tőle a szerelmét és már barátja sincsen. Mikor felkeltem csorogtak a könnyeim, alig bírtam megnyugodni. De hál' Istennek nem következett be :)
2010. jún. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az ilyen álmok jobb, ha nem következnek be! Remélem az enyém sem fog!
2010. júl. 1. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!