Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit álmodtál legutóbb?

Mit álmodtál legutóbb?

Figyelt kérdés
Írd le, hogy mit álmodttál legutóbb, de , az összes álmodat leírhatod amire emlékszel!
2011. ápr. 12. 15:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Többnyire nem álmodom. Ha mégis vagy elfelejtem mikor felébredek vagy pedig nem értem mert túl zavarosak az összevissza repkedő képsorok.
2011. ápr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Nyaralni voltam a barátaimmal,de egy közeli kis faluban,a Tiszától nem messze.Egy szép kis házban voltunk,kimentünk a partra,nevetgéltünk,kb mintha a tengerparton lettünk volna,olyan jó érzés volt...gyönyörűen sütött a nap,rajtam egy szép hosszú szoknya volt.Aztán bementünk a házba,volt ott egy szoba,ahova páran bementek,én nem.De az ajtó előtt álltam,és hallottam,hogy a volt főnököm magyaráz odabent :S

Én mondtam,hogy haza akarok menni,gyorsan összeszedtem a cuccaim,és értem jött egy srác,aki régen nagyon tetszett,és azon a munkahelyen ismertem meg,ahol ez a főnök volt a főnök.És egyszerűen eljöttünk onnan. :)

2011. ápr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

Először azt, hogy valami idegennel ( aki egyébként ismerős volt az álmomban, de nem tudom, ki) el kellett vágnunk apám torkát, mert azt mondták nekünk, veszélyes, és miközben nyisziteltük, mondtuk neki, mennyire sajnáljuk és szeretjük. Aztán azt, hogy valami vásárféle helyen dolgoztam, ahol pénzért le kellett valakit sz*pnom :D Aztán meg itthon valaki s*ggbe csinált, majd kimentem a fürdőszobába, belenéztem a tükörbe, és akkor tudatosult bennem, hogy úristen, megcsaltam a barátomat!!


Amúgy nekem az álmaim nap közben jutnak eszembe, mikor valami olyasmi érzés jár át, mint közvetlen felkelés után. Jobban nem tudom megmagyarázni :)

2011. ápr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
földrengés volt legutóbb amire emlékszem
2011. ápr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%

egy vad ló üldözött mindenhová, és el akart kapni.

a szobámtól kezdve mindenhol állandóan felbukkant, és nagyon mérges volt rám valamiért :))))

Aztán most meg azt, hogy késő estig tanultam, és olyan fáradt voltam, hogy nem volt erőm az ágyamba mászni, úgyhogy a földre feküdtem de ott kényelmetlen volt és fáztam. Aztán amikor már kezdtem elaludni, igazából megszólalt az ébresztőm és felébredtem, és mennem kellett a suliba :/

2011. ápr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Egy baromi nagy T-Rex rongált a városban, volt egy épület amit nem bántott, ilyen operaház szerűség, legalábbis belül nagyon szép, díszes volt, na azt nem rombolta le csak mindig ráugrott a tetejére (nem volt olyan magas épület, kb 2 emeletes). Na mi (én és pár random ismeretlen, meg 1-2 ismerősöm is szerepelt) oda menekültünk be előle, világítás nem volt, szóval csupa sötét volt az egész, csak annyi fény volt ami az utcáról beszűrődött, vagyis nem sok. A dínó aztán felfedezte hogy oda menekültünk páran, úgyhogy utána azt is le akarta rombolni, én meg elhatároztam, hogy meg kell ölni a szörnyeteget! :D Kb. ez volt az a pont szerintem ahol a T-rex "átváltozott" (nem szó szerint, biztos nektek is van olyan mikor álmodtok, hogy bizonyos dolgok egy idő után már valami teljesen mások, de ez akkor ott nem tűnik furcsának csak utólag mikor felébredtek) hatalmas mutáns robottá. Azt hittük fél a víztől, úgyhogy átúsztuk a Dunát, és a Gellért-hegyen próbáltunk átmeneti menedéket lelni, de a robotnak volt már ilyen bemérő szerkezete is szóval mindig tudta hol vagyunk. Elkezdett átjönni a hídon, még ekkor is azt hittük fél a víztől, úgyhogy beugrottam a Dunába, az meg utánam, én meg fejberűgtam párszor, mert elkapott... Ekkor úgy tűnt, mintha megrázta volna az áram és egy darabig nem is mozdult, azt hittem nyertem, de végülis feléledt és megölt....... Ennyi volt, utána már felébredtem.


Egy másik, ez rövidebb lesz, erre teljesen azt hittem hogy igaz amúgy. Amerikába mentünk volt osztályommal valami cserediák program keretében, aztán mondták hogy ottmaradhatok tanulni a következő évekre, de az osztályfőnököm nem volt benne biztos hogy elég jól tudok angolul, mondtam hogy teszteljen le, ő meg erre kérdezett tőlem valami baromi egyszerű szót, hogy hogy van... :D Persze tudtam, úgyhogy maradhattam, nagyon örültem, de később meg kiderült hogy igazából nem is iskola ahol voltunk hanem valami bordélyház-szerűség. De a stricink elég rendes volt. Ennek nem emlékszem nagyon a végére, csak annyira hogy kaptam szép ruhákat, aztán elmentem egyik este sétálni, tök kihalt volt minden, sehol senki csak pár taxi.. De akkor felébredtem, és nagyon csalódott voltam hogy nem is volt igaz. Mondjuk nem a prostis része hiányzott, hanem az usa. :)

2011. ápr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
egyszer valami zöld trutyi voltam, és valami oknál fogva egy bazinagy hernyóra akartam felmászni, nemtom hogy de az álomban lejött a fogszabályzom és a következő pillanatban a fogdokinál voltam és rakta vissza a fogszabályzót, másik meg az volt, hogy megyek az utcánés évfolyamtársam megver...bementem az iskolába és kérdeztem mindenkit hogy "most mivan?" de senki nem felelt, olyan volt mintha láthatatlan volnék, és kapásból odajött egy banda cigány és sz@rrá vert, a legutobbi meg hogy valami kastélyban voltam és éles cuccal szurkáltam hasba lovagokat, majd nemtomhogy anyámat vállon szúrtam és arra ébredtem, hogy sírok...
2011. ápr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtátok az álmaitokat! Nagyon érdekesek! :) És mégvárok többet is!
2011. ápr. 13. 21:39
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer azt álmodtam,hogy egy zsákot pörgetek,röpködök vele a városban.Bementem az iskolába,ott is pörgettem és röpködtem vele a folyosón,a tanár meg osztályfőnökit adott.

Egyszer meg azt,hogy mentem az utcán jött egy busz,én meg futottam előle,és a buszsofőr üldözött,én meg a járdán futottam,közbe megfordultam és visszafele futottam,de a busz is megfordult.Amikor már azt hittem,hogy megmenekültem,megint jött a busz és ideges lettem,megnyomtam az Escet mint valami számítógépes játékban és kiléptem.Aztán felébredtem,vagy valami mást álmodtam,nem tudom.

Egyszer meg azt,hogy valami mesefigurák énekelve gurítanak egy edényt egy szekeren a szakadékba.

Egyszer meg azt álmodtam,hogy a falban jár

2011. ápr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

*jártam

Eszembe jutott még pár álom.

Pl.egyszer azt álmodtam,hogy egy 1200-as Ladával száguldozok a városban.A városból kivezető úton mentem,ahol ilyen dombok vannak,meg birtokok.Ott az út szélén lekanyarodtam,és kannibálok vették körül az autót.


Egyszer meg azt álmodtam,hogy mentem az utcán,és valamilyen bál volt.Egy ember félpercenként mondogatta,hogy ez itt a nem tudom milyen bál.És a buszmegálló szélén egy stadion volt,aminek nem volt tetelye,és a járdáról vezetett le a lépcső a stadionba.Jött a testvérem énekelni,én meg a bokor mögött néztem,mert féltem,hogy meglát a kamera.Aztán átkerültem egy helyre,ahol egy fán voltam,leszálltam róla,és a fa ágán rágógumi nőtt és leesett.


Egyszer meg azt álmodtam,hogy egy ismerősöm elrabolt,és kényszeríteni akart,hogy fellépjek valami színdarabon,de egy Ifával megszöktem.


Egyszer meg azt,hogy a testvéremnél voltam vendégségbe (de tényleg ott voltam,amikor ezt álmodtam) és álmomban felébredtem,ki akartam menni a konyhába és a sógorom a konyhaasztalon feküdt.Én meg kérdeztem a testvéremtől,hogy miért fekszik ott.Azt mondta,hogy:mert szülinapja van.

2011. ápr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!