Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit álmodtál tegnap éjjel?...

Mit álmodtál tegnap éjjel? Milyen a legkülönlegesebb álmod?

Figyelt kérdés

Akár a tegnap esti, de akár a legérdekesebb álmodat is leírhatod. Mindenre kiváncsi vagok. Lehetőleg kort és nemet is írjatok. Ja és milyen hatással volt rád az álom (már ha hatással volt)?

Köszönöm előre is mindenkinek. :)


2010. jún. 16. 21:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%

Azt álmodtam, hogy a gyik-nál írok hülye kérdéseket.

És ittvagyok.

2010. jún. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Érdekes egy álom volt, az egyik pillanatban azt láttam hogy ég a szobában a szőnyeg és azt próbáltam eloltani, utána meg a következő kép hogy a házban lévő összes fűéscső eltört és ömlik mindenhol a víz, anyukám el akarja zárni de úgy csúszkál a térdig érő vízben mintha jégen járna, én akkor odaadtam neki a papucsomat hogy ne csússzon annyira...ennyi...elég furi egy álom volt, fel is ébredtem rá. Próbáltam rákeresni a jelentésére de nem sok mindent találtam, össze-vissza írnak mindent.


23/L

2010. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én azt álmodtam, hogy egy várban voltam valakivel, és megpróbáltak minket megölni:S Valamelyik ismerősömmel voltam ott, de nem emlékszem már rá, hogy kivel.. és őt megölték, de nekem sikerült valahogyan elmenekülnöm.. aztán meg egy vidámparkban üldöztek.. Még arra emlékszem, hogy ott dodzsemeztünk, aztán már csak arra hogy felébredtem.
2010. jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én azt álmodtam, hogy kisgyerek vagyok [kb 7-9 év körüli], egy kisebb házban lakom a nagynénémmel [aki egyáltalán nem hasonlít semmilyen ismerősömre-+nincs is nagynéném xD].

És a nagynéném elég szigorú, este nyolckor volt a lefekvés, és én meg nem bírtam elaludni, és a nagynéném meg elvert vesszővel, úgy, hogy le kellett hajoljak [tudjátok-régi büntetések-ja, meg az álmom is régebbi időkben játszódott].

Amúgy nincs köze egyáltalán az életemhez ennek az álomnak, semmilyen formában.

2010. jún. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ma éjjel azt álmodtam, hogy a Jóban Rosszanból a papnak (Tamás atya)szerelmet vallottam, és kiderült, hogy ő is így érez irántam, dehogy most nagyon nagy dilemmába hoztam őt, nem tudja mit csináljon, hisz pap. De a szerelmünk erősebb volt, így engem választott, és annyira jó volt! :D

Tényleg tetszik nekem, biztos ezért álmodtam ilyet, nade ki kell józanodnom... :D

2010. jún. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 csibefalat válasza:
100%
Én azt álmodtam, hogy házasodok egy számomra ismeretlen férfival, de elfelejtettem neki odaadni esküvőn a neki szánt ékszert, ezért csináltunk mégegy esküvőt. A következő esküvőre menet egy sikátorban megtámadott valaki, és egész a templomig kergetett. Esküvőre félig szétszaggatott ruhával estem be, de senkinek sem tűnt fel..:D Még sosem volt részem ilyen álomban.. xD
2010. jún. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 csibefalat válasza:
Ja, 15/L lemaradt. :D Előző voltam.:D
2010. jún. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Elég furcsák... Én is rengetegszer álmodok üldözést, erőszakot, gyilkosságot...

Hétköznapi ismerőseitekkel, ismerős helyszíneken is szoktatok álmodni? És teljesen elrugaszkodott dolgok? Volt már olyan, hogy amit álmodtatok az a jövőben megtörtént?

2010. jún. 17. 15:25
 9/19 anonim válasza:

Hát én nekem leggyakrabban erőszakos álmaim vannak. Mindig a verekedés meg minden. Például vannak olyan álmaim amikor egy Zombi hadsereg xd megakar ölni és én meg fogom a katanámat ami dísz és szétt darálom őket :) (eléggé vicces). Meg sok, olyan álmom van amikor majdnem kiesek egy buszból, vonatból mert nem birok leülni és nyitva van minden és már épp zuhanok ki de megkapaszkodok... Nekem ezek a gyakori álmaim... 14/F

Eléggé hülye álmok de lehet nevetni :D. A legutolsó álmom épp egy vonatból kiesős volt :D.

2010. jún. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Sokat játszol számítógépes játékokkal?? (Utolsónak szó a kérdés, és nem bántásból kérdem)
2010. jún. 17. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!