Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nőtt már disznókarom valakinek...

Nőtt már disznókarom valakinek a szájában álmában? (bővebben)

Figyelt kérdés

Van egy foghíjjam, és álmomban disznókarom nőtt a helyére. De csak "tejfog" volt, amit kitudtam szedni -nem fájt.

Utána rögtön éreztem a következő fogat az ínnyemben, ami még nem nőtt ki.


2011. ápr. 18. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Az a fogad ki fog rohadni gyorsan.

És követi a többi és vehetsz műfogsort.

2011. ápr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi első kommentelő. Nemcsak primitiv vagy, még oda sem figyelsz. a Foghíj helyén nőtt az a karom.

Normálisan tettem fel a kérdést, szeretnék normális választ olvasni. Ha csak ilyen taploságokat tudsz leírni akkor inkább papírra írd legközelebb és tudod mit törölj ki vele, mert nagyjából azzal egyértékű a hozzászólásod is.

2011. ápr. 18. 20:31
 3/6 anonim ***** válasza:
ha sztem elég primitív vagy ha ezotéria témába megszólod a másikat. egy őrült honnan tudja a másikról h nem az?
2011. ápr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

azért jössz ide, hogy feltegyél egy kérdést, illetve válaszoddal segíts más kérdezőknek. Nagyon hasznosnak tartom ezt az oldalt. És akkor jönnek emberek akik nemhogy nem arra válaszolnak ami a kérdés volt, de olykor sértő, bántó válaszokat írnak be. Miért jó ez?

Persze, bármit lehet írni, mert ugysem adjuk hozzá az arcunkat. Az utcán meg bármit gondolhatsz mert ugyse hallják meg. De te ugy gondolod, hoyg azt leírja x, hogy "kirohadnak a fogaid és vehetsz műfogsort", egy normális válasz volt? Neked mit mond az ezotéria? Hogy kell az ilyen válaszokat kezelni? Te biztos legyintesz mindig amikor hasonlókat olvasol. Pedig ennek az a háttér tartalma, hogy "leszarom a személyedet, és így ismeretlenben sem tisztellek meg azzal, hogy méltassalak" Neked mit mond erről az ezotéria?

2011. ápr. 18. 20:45
 5/6 A kérdező kommentje:
Najó. Sajnálom. Nem akartam társasalmi kérdést nyitni. Valóban mindenféle ember van a világon de olyan jó lenne normálisan hozzáálni egymáshoz meg a világhoz. Engedi a néniket leülni a buszon, nem hülyének nézni a másikat , még csak nem is átverni, felhívni x-et, ha y mégse megy el a megbeszélt időpontra , stb. -nem drámázok, csak nem értem... mért nme lehet normálisan viselkedni egymással. Mért kényszerítik ki az emberből hogy olyanokat írjon kommentre válaszképp ami amugy eszébe sem jutna.
2011. ápr. 18. 20:54
 6/6 anonim ***** válasza:
[link] itt nézelődj picit, de azt nem árt tudni, hogy mivel mindannyian egyedik vagyunk ezért nekem ez az álom, nem azt jelentené mint neked, mivel mondjuk más milyen viszonyban vagyok a disznó karommal, am a fog hullás, ha jól emlékszem gazdagságot jelent tán, de nem biztos
2011. máj. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!