Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon különös dolog? Valami...

Nagyon különös dolog? Valami komoly következményei lehetnek?

Figyelt kérdés
Tegnap este nagyon nagyon különös álmom volt ... Először is ott kezdeném hogy kis korom óta valami furcsa érzés van bennem mikor el jön az éjszaka és valami olyan érzelmi szintet el érek ami magasra tör fel pl 1 sírás vagy pl a stressz akkor érzek valami furcsa különös érzést mintha valami ki akarna belőlem bújni szó szerint ! Valamiféle szörny ami tombol bennem ! A tegnap esti álmommal nagyon össze lehet ezt kapcsolni az álmomban pontosan olyan érzés kapott el mint amiket az előbb le írtam... Tehát 1 barátom nagyon nagy bajba keveredett az álmomba pár rossz indulatú ismerősünk meg támadta őt álmomban különféle szerszámokkal és éles fegyverekkel valami szörnyű volt és élethű... :S Tehát én a segítségre siettem hogy meg mentsem őt csak hogy mire oda értem a barátomat meg ölték szó szerint le szúrták... És amikor oda értem a hátam mögé került 1 személy és engem is le döfött... Ekkor 1 valami borzalom erővel fel törő érzés kapott el álmomban és ki bújt belőlem 1 szörny tehát át váltotam álmomban 1 szörnyé aminek szarvai voltak és karmai valamint hosszú újjai és szürke és zöld színű volta... És el kaptam azokat az embereket és hát meg öltem az összeset és mikor végeztem velük vissza változtam és még rajtam maradtak azok a nyálkás zöld és szürke izék nem tudom egyszerűen le írni... És hát félek magamtól szó szerint mert olyan érzések néha el kapnak mint az álmomban.... PLS segítsetek mi lehet ez és esetleg ha valaki tapasztalt már ilyet vagy hasonlót... Komoly a kérdés nem vicc !! Nem kérek oltást aki offolni akar és hülyeségeket írni annak előre szólok hogy vagy a bal felső sarokba nyomja meg a nyilat a vissza gombot vagy a jobb felső sarokba a kis piros x-et mert komoly a kérdés !!! A normál komikat előre is köszönöm a kedves személyeknek ! Ja és sry ha hosszú volt 16/f
2011. ápr. 19. 23:35
 1/9 anonim ***** válasza:
ezt úgy hívják, hogy rémálom. Annyira nem különös dolog ez, megesik az emberekkel. Nincs semmi jelentésük. nem oltásnak szántam ezt a kommentet
2011. ápr. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem már kiskorom óta szinte csak rémálmaim vannak és sokszor van, hogy az álom hangulata rányomja a bélyegét az egész napomra és én is sokáig abban az "atmoszférában" vagyok, mint az álomban.

Ettől nem kell megijedni, valószínűleg belőled tényleg így jön ki a feszültség. Szerintem.

ne aggódj, ha ez vígasztal, ennél ezerszer durvábbakat szoktam álmodni, mégsem változtam még "szörnyeteggé". :)

L/24

2011. ápr. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sokszor vannak rémálmaim,lehetetlen hihetetlen szitukat alakokat álmodok meg el nem birom épzelni az agyam honan szedi ezeket! A legutóbbi pl: az esti hiradó megnézése engem teljesen lehúz néha,és jól tudjuk hogy nagyrészt a bekötözött fejü emberkorcsokat az arabokat muzulmánokat mutatja akik ölnek és ölnek....szóval erröl azt álmodtam hoy az egyik muzulmán országban jártam és láttam hogy a ahalahamaha pasi magasra emelte fel a feleségét az utcán a többiek körbeállták és ö szószerint földhöz vagdosta az asszonyt addig amig ki nem pilledt.Ezután gondoltam az álmomban csori asszony ugyan mit követett el? Hát felemelte a halott asszony leplét és ey hatalmas véres pelenka volt rajta amibe egy kutya volt belekötve ami ott állandóan "kefélte" az asszonyt!!! Na ezt kapd el ne a náthát,egész nap ébredés után,olyan rossz érzésem volt,hányingerem volt a saját álmomtól...szóval ne aggódj nem vagy egyedül,szerintem csak sokat gondolosz a szörnyetegekre!!!!
2011. ápr. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Milyen komoly következménye lehet annak, ha valaki rosszat álmodik? Mindenkivel megesik, nincs ebben semmi természetfeletti. Hanem tudsz aludni, homeopátiás vagy gyógynövényes stresszoldót javaslok (Sedatif pc, Sedacur Forte, Nervenpflege stb., mind kapható gyógyszertárban).

Persze az is lehet, hogy megátkoztak álmodban, és a következő 100 évben bármikor meghalhatsz :O Nézz kevesebb horrorfilmet és helyette olvasd inkább a helyesírási szabályzatot!

2011. ápr. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezt a szörnyet, rossz érzést te magad táplálod, azzal, hogy foglalkozol vele , hogy hagyod magad megfélemlíteni általa.Legalább napközben ne gondolj rá, ha eszedbe jut, mondd neki azt, te nem létezel, nem vagy hatással rám.Azután gondolj szép dolgokra.Később az álmaidból is el fog tűnni.

Mindig az a gondolat erősödik meg jobban, amelyiket jobban táplálod!

2011. ápr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Fantasztikus.Valami szörnyeteg lakik benned,és hamarosan őrjöngve fogsz rohangálni az utcákon...
2011. ápr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem ez csak a hétköznapi stressz következménye.Nekem is szoktak rémálmaim lenni,valami borzalmasak.Főleg,mikor az iskolában nagy dolgozatok miatt izgulok,stresszelek.Szerintem próbálj meg kicsit többet pihenni,talán jobb lesz.
2011. ápr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

( Fantasztikus.Valami szörnyeteg lakik benned,és hamarosan őrjöngve fogsz rohangálni az utcákon... )


Te nem tudtad el olvasni a kérdésemet ? Nagyon sajnálom. Ajánlok 1 jó szemüveget !

2011. ápr. 20. 19:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Sokkal, de sokkal több szóközt használsz, mint kellene...
2011. ápr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!