Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Merjek belekezdeni egy babába?...

Merjek belekezdeni egy babába? Történt velem néhány komoly dolog, és félek, hogy esetleg következményei lennének a picikére nézve.

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék kisbabát, már rég óta. 23 éves vagyok, rendezett anyagi háttérrel, és a párom is jól keres (ő 34 éves). 19 évesen volt egy komolyabb kapcsolatom, amiben sok bolt a bántalmazás, két babát vert ki belőlem az akkori barátom.

Nagyon nehezen engedtem fel a mostani kapcsolatomban (karácsonytól Ő lesz a férjem), de úgy érzem, most már jöhetne egy kisbaba is az életünkbe. A párom is nagyon szeretne már babát.

Viszont nagyon félek belekezdeni. Félek az esetleges vetéléstől, a fájdalomtól, amikor az előző kettőt elvesztettem (az egyik 12, a másik 14 hetes volt), borzalmas depresszióba süllyedtem. Úgy érzem, belehalnék még egy baba elvesztésébe, ugyanakkor szeretném már az enyémet a karomban tartani.


2010. okt. 4. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen vágj bele,főleg ha ennyire szeretnéd.

Orvossal konzultálj,hogy a vetélések után mik az esélyeid,de sztem nem lesz gond.

Sajnálom ami veled történt,de fel a fejjel itt az ideje a babának.:)

Sok sikert.

2010. okt. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne, hagyd, hogy a múlt kísértsen! Nem betegség végett vesztetted el őket, hanem mert bántottak. Elmúlt!!!

Csak a pozitívumokra koncentrálj, ha megteheted, járj el pszihológushoz. Sok sikert. Nincs mire várni :-)

2010. okt. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Azt hiszem, tényleg ideje van a babának, és nem a múlton rágódni.
2010. okt. 5. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!