Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha nem konfirmálok le, milyen...

Ha nem konfirmálok le, milyen (komoly) következményei lesznek? ^. ^ 13/L

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 18:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi,én sem konfirmáltam.Sőt még életemben a templom ajtaját sem léptem át.Eddig még nem esett semmi bajom.Férjhez mentem,szültem egy egészséges gyermeket,anyagilag és egészségileg is minden rendben.

Amúgy mire gondoltál,milyen következményei lehetnek? Nem esküdhetsz templomban?

2009. nov. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Lehet hogy csak én nem értem a kérdést, de mi köze van egymásnak egy vallási dolognak az egészségedhez? Vagy van a konfirmálásnak valami egészségügyi jelentése is?:)
2009. nov. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
5%
Még nem fogtad fel a lényegét, igaz?
2009. nov. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%

Mi az a konfirmálás??

Látod én még azt se tudom, mégse lett semmi bajom XD

2009. nov. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
En konfirmaltam, es ezzel gyulekezeti tag lettem. Vehetek urvacsorat, vallalhatok tisztseget a gyulekezetben, kb. ennyi. Ha nem konfirmalsz, nem leszel gyulekezeti tag, nem vehetsz urvacsorat, es nem vallalhatsz tisztseget a gyulekezetben. Ettol meg hazasodhatsz templomban...
2009. nov. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
komoly következmény? hihi...nem zárnak börtönbe és nem fognak elküldeni az állásinterjúkról vagy az iskolákból miatta, nyugi :D nem lesz semmi bajod, attól, hogy nem komformirtálódsz... én sem ettem még olyat de élek és virulok ;)
2009. nov. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem házasodhatsz evangélikus templomban(jobban mondva ,ha a párod konfirmálkodott,lehet,hogy elfogadnak,mint "más vallásút)a többiről nem tudok,nem evangélikus vagyok.

Viszont,ha felmerülnek benned ilyen kérdések,lehet korai még az a konfirmáció neked.Elvileg egy ilyen alkalom(keresztelő,konfirmáció,máshol bérmálkozás,elsőáldozás) jeleni az adott közösséghez való tartozás megerősítését-ezek állomások egy életben,viszont ha még kétségeid vannak,nem érzed a magadévá,akkor várj még.Nem kötelezően kell 13 évesen,hanem amikor megérett az ember(lánya)rá.

2009. nov. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Milyen következményekre gondolsz? Pláne, hogy ez a kérdés az egészség kategóriában kezdett, végképp nem értem milyen következményektől tartasz.
2009. nov. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
POKOLRA JUCCC!!!!
2009. nov. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem kapsz ajándékot, de megúszol egy adag agymosást.
2009. nov. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!