Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Különös álom az exemmel. Mit...

Különös álom az exemmel. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Szóval húsz éves vagyok, öt éve vagyok a barátommal és nagyon szeretem. Még általános iskolában jártam ezzel a másik fiúval, nem is volt igazi járás, részemről gyerekszerelem volt, részéről még az sem. Én nagyon szerettem, de ő többször is mondta nekem, hogy nem érez semmit. Már egy jó ideje, hetente többször is vele álmodom. Az álmomban a jelenlegi barátom is létezik és vele járok, de az álmomban tudom, hogy egyszer, régen megcsaltam őt a régi szerelmemmel és azon rágodok, hogy elmondjam neki vagy sem. képtelen vagyok bűntodatban élni, de nem akarom elveszíteni, mert nélküle nem vagyok semmi. Olyan élethű az egész, hogy ha felébredem tényleg átgondolom, de hát persze ez csak egy álom.

Én azt a megyarázatot találtam rá, hogy egyszerüen még így hosszú évek múltán sem tudom elfogadni, hogy nem viszonozta az érzéseimet. Egy érdekes csavar a dologban, hogy a valóságban, ez a fiú most egy ismerősömmel jár és megdönthetetlen a szerelmük.


2011. ápr. 20. 20:50
 1/1 Scott_W válasza:

Látod ez tipikusan olyan dolog, amit most már nem érdemes elmondanod a párodnak, mert azzal csak bekavarnál az amúgy jó kapcsolatotoknak. Ha beszélnél a pároddal az álmodról csak azt érnéd el vele, hogy kételkedni kezdene vagy magában, hogy biztos nem elég jó neked, vagy benned, hogy biztos el akarod hagyni.

Ez egy álom volt, aminek a múltban volt valami valóság alapja. Lépj túl rajta és ne szúrj el egy működő kapcsolatot ilyen marhasággal.

Vannak akik egész életükben csak egyetlen működő kapcsolatot szeretnének, neked megadatott, úgyhogy vigyázz rá. ;)

2011. ápr. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!