Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudat alatt mi irányítjuk az...

Tudat alatt mi irányítjuk az álmainkat?

Figyelt kérdés
Vagy csak véletlenszerű az egész?
2011. ápr. 21. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
az agy hozza létre, mindenkinek a saját agya. úgyhogy a válaszom: igen.
2011. ápr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ahogy az elöttem író írta.

Az álmok megjelenítik a napközben átélt, megélt dolgokat (akár a múltból is) és a vágyakat, félemeket. Vagy is arról álmodsz amit akár tudat alatt is gondolsz, vagy foglalkoztat.

2011. ápr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
igen, de néha azért jönnek létre zavaros álmok mert olyankor az agy nem tudja a összerakni térben és időben az álmokat, de mindenképp olyanokról álmodsz ami a fejedben jár :)
2011. ápr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. ápr. 22. 10:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Álmodban rendezi az agy azokat az élményeket, amelyeket addig még nem tudott. Többnyire az aznapiakat... ilyenkor is eldőlhet, hogy megtanulod, vagy elfelejted.

Ha ez így nem működne, kétszer akkora agy kellene (bár akkor nem kellene aludni).

Éppen ezért az álomra általában nem kell emlékezni, és nics külön jelentése, jelentősége.

Kivéve persze akkor, ha ez egy figyelmeztető álom, amiben a tudattalanod akar valamit közölni a tudatoddal (de akkor úgyis felébredsz utána).

2011. ápr. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem mar tobbszor volt olyan, hogy rajottem, hogy alomban vagyok es feltudtam magam ebreszteni. a legnehezebb dolog rajonni hogy alomban vagy. multkor tudtam hogy almodtam es ott voltam a testemben, de nemtudtam mit csinalni, csak fekudtem. eleg szar volt varni sokat, hogy tenyleg felkeljek.
2011. ápr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem volt meg olyan almotok, amikor valami kellemetlenseg tortent veletek, es tudtatok, hogy csak alom, es fel akartatok ebredni? Ilyen alapon, en azt hiszem, hogy, igen, mi iranyitjuk az almainkat. Megha azok kellemetlenek is, azoknak is biztos van valami oka.
2011. máj. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!