Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Milyen pózban lehet a leginten...

Rb2010 kérdése:

Milyen pózban lehet a legintenzívebben álmodni úgy, hogy részletesen is emlékezzek az álmaimra?

Figyelt kérdés

Egyéb módszerekre is kíváncsi lennék, pl. eltoljam-e az ágyat a szoba másik sarkába, stb.

Előre is kösz.


2011. ápr. 24. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ez azért nem attól függ hogy milyen pózban alszol. Inkább hogy tudod-e hogyan kell emlékezni az álmokra. Én ajánlani az Agykontrollosok Álomkontrol technikáját tudnám. Ha ezt megtanulod biztos emlékezni fogsz több álmodra is. Én kipróbáltam és működik, sőt én már kérdések megválaszolására, jövőbelátásra is alkalmaztam.
2011. ápr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
első xD... hát nemtom szerintem a pózoknak nem sok köze van hozzá de ha álmodsz valamit akkor amint felkelsz, kinyitod a szemed, az legyen az első hogy visszaemlékezel.. állítólag ez működik és akkor emlékezni fogsz rá. :D
2011. ápr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát ha én álmodok vmit, akkor mindig emlékszem h mit álmodtam, semmilyen agykontroll meg hasonló marhaság nem kell hozzá. Sőt akik a közelemben laknak azok is néha beszélnek arról h milyen marhaságot álmondtak:D Tehát ők is emlékeznek rá.
2011. ápr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia Rózsa-Flores!

Köszönöm, és az a baj, hogy félig-meddig próbáltam is. Nyilván szoktam emlékezni az álmaimra, de az havonta egyszer fordul elő. Jó lenne, ha gyakrabban, akár minden nap. Papírt és ceruzát is odakészítek az ágy mellé, úgy alszom el, hogy emlékeztetem magam, hogy szeretnék emékezni az álmaimra, és legtöbbször mégis csak egy-egy felvillanó kép, vagy gyorsan elillanó, intenzív hangulat marad meg. Ezen szeretnék változtatni. Több sztorira, eseményre szeretnék emlékezni. Köszi, és légyszi írj még.

2011. ápr. 24. 14:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Kutyapózban.
2011. ápr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tetris ***** válasza:
Próbáld meg lelógva a csillárról.
2011. ápr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Véleményem szerint szükség van arra is hogy ne hulla-fáradtan ess az ágyba. Mert akkor túl mélyen alszol. egyrészt tuti elkésel:D másrészt meg nehezebb visszahozni az álomképeket úgy.
2011. ápr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!