Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez álom egyáltalán? Ha igen...

Ez álom egyáltalán? Ha igen akkor, hogy érhetek el újra ilyet?

Figyelt kérdés

Egy pár éve, nem olyan régen különös dolog történt velem. Este nem tudtam aludni, nagyon is éber voltam. Hirtelen elkezdtem látni a sötétben(ekkor gondoltam, hogy biztos a szemem meg szokta a sötétet) De lassan olyan világos lett mintha lámpát gyújtottak volna. Különös dolgokat kezdtem el látni ÉBEREN pl: az ágyam felett egy szőnyeg repült majd egy hatalmas üveg gömbé változott, ami elkezdett gurulni, a szobám egy zöld tapétás szobává változott a falon sok könyvel. Lidérc féleségeket is láttam és még más lényszerűségeket.


Lehet, hogy nyitott szemmel álmodtam? Vagy most így később vissza gondolva valami szer hatása alatt állhattam? De ha kábító szer szerű anyag hatott rám, akkor azt hogyan szerezhettem be?(mivel egésznap otthon voltam és gondolom, hogy nem otthon rakta valaki a kajámba/italomba.) Ja és a másik, hogyan érhetem el ezt a hatást újra? Eléggé érdekes volt, mint egy élethű fantasy film.


2011. ápr. 24. 15:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem sikerült nyitott szemmel elaludnod a sötétség miatt, van egy ismerősöm aki nappal is képes ezt megtenni, olyan mintha ébren lenne de nincs, alszik csak nyitva van a szeme, tök furi
2011. ápr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De én teljesen ébren voltam, látttam minden bútort stb... Én inkább úgy tudnám leírni, hogy ébrenyitott szemmel án álmodtam, nem pedig lmodtam:)
2011. ápr. 24. 16:33
 3/14 A kérdező kommentje:
Én inkább úgy tudom leírni, hogy ébren álmodtam, nem pedig nyitott szemmel álmodtam:) (bocsi az utolsó mondatnál rosszalkodott a billentyűzet:)
2011. ápr. 24. 16:37
 4/14 anonim ***** válasza:

akkor nem tudom, lehet hogy csak a fáradtság játszott veled, szokott érdekes dolgokat művelni az emberrel :D


16/L

2011. ápr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Lehet piros kalapos fehérpöttyös gombát ettél.Attól állítolag lehet hallucinálni.
2011. ápr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, lehet de akkor még úgy 8-9éves lehettem és azt mondják, hogy fiatalon még sokkal erősebb a képzelő erő, nem tudom:)
2011. ápr. 24. 16:50
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, az szép és még mindig itt vagyok?:)
2011. ápr. 24. 17:15
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen aludtál és álmodtál, a szemed sem volt nyitva feltétlenül. Azért az ember ismeri annyira a bútorokat a szobájában, hogy álmában is pontosan látja őket...
2011. ápr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hááát öööö lehet benne valami, eddig még ez a legjobb válasz:) Amúgy erősen állítom, hogy ébren voltam:)
2011. ápr. 24. 17:50
 10/14 anonim válasza:
szerintem "felakartál" kelni vagy felkeltél, de még mindig álmodtál, nekem olyan volt hogy éjszaka felkelek és megyek a vécére de eleinte csukott szemmel majd felkapcsolom a lámpát és a szemem is kinyitom, és mintha ébren azt álmodnám, hogy mindenütt csótányok özönlenek, vécézés közben még a lábam is felhúztam, félek a csótányoktól de most lazán besétáltam "közöttük" (persze nem voltak ott de az agyam azt képzelte) aztán mikor mentem ki, szerintem teljesen felébredtem és már nem voltak sehol... szóval lehet a képzelőerő, vagy fáradság szerintem ezek keveredtek. :)
2011. ápr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!