Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Fehér farkasokról álmodtam,...

Fehér farkasokról álmodtam, mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az álmomban barátaimmal vagy osztálytársaimmal(a lényeg,hogy ismerősökkel) v.milyen réten vagy tisztáson voltunk. Sok szép fa,zöld fű volt ott,az idő borongós volt & azt hiszem mintha még 1 tó vagy tavacska is lett volna ott. Eleinte futkároztunk,csodáltuk a tájat vagy inkább játszottunk. 1x csak valaki megijedt és mondta,hogy szaladjunk, menjünk innen,mert jönnek a farkasok. Aztán 1x csak előttem feküdt 1 farkas,aki mintha aludt volna,vagy csak pihent.Ez a farkas nem volt fehér,talán szürke volt vagy fekete már nem tudom. Aztán 2 vagy 3 fehér farkas termett ott a semmiből,és az egyik engem nézett. Nem féltem, csak meglepődtem. Nyugodtak voltak és inkább csodáltam őket,főleg az engem néző fehér farkast.Ennyire emlékszem az álmomból, az igazat megvallva össze-vissza álmodtam és csak erre emlékszek igazán.vigyorgunk

Mit jelenthet mindez?


2011. aug. 13. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:

keress rá álmoskönyveben :D

azt nem tudom, mit jelenthet, viszont nekem is volt már hasonló álmom :D


álmomban egy lakótelepen voltam, épp mentem hazafelé, mikor egy sötét átjáróból egy csomó világító szempár bámult.

elkezdtem sietne, erre egy fehér farkas került mellé és elkezdett valamit beszélni xD ezen jól meglepődtem :D

aztán fogalmam sincs hogyan, de felkerültem a háztetőre, erre a farkas is felugrott

aztán beszaladtam egy kis boltba, de az addig barátságosnak tűnő farkas elkapta a bokám... végül sikerült bejutnom a boltba a farkas meg elfutott


az egészben az a fura, hogy ébredés után is fájt a bokám xD

2011. aug. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

:O Az kellemetlen :S:D

kerestem én,hogy mit jelent a fehér farkas,de nem találtam!:/

2011. aug. 13. 16:01
 3/10 anonim ***** válasza:
A farkas hazug, kegyetlen, rosszindulatú személyt jelent, aki fölötted áll, uralkodik rajtad.
2011. aug. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
ez jó kérdés, én 21 éves vagyok, és egész kisgyerek korom óta visszatérő motívum álmaimban a farkas vagy farkasok elől való menekülés, sajnos mindezidáig nem jöttem rá, mit jelenthet. számomra a farkas leginkább az ösztönök szimbóluma, lehet, hogy tudat alatt félek a saját belső késztetéseimtől, vagy ilyesmi. jobbat nem tudok, de kíváncsi lennék én is az ide érkező válaszokra.
2011. aug. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem rosszat. Bújjatok el. Aki arról álmodik hogy fut előlük, az meg megérdemli, hogy rosszat jelentsen.
2011. aug. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ostobaság hogy félelem vagy ilyesmi, azért álmodnak vele mert az a lélek-totemállatuk. Kérdező csak próbáld meg egyszer a kedvemért lefekvés előtt. Képzeld el magad egy erdőbe( mind1 milyen) és képzeld el a farkast amit láttál, próbáld meg elképzelni hogy egy vagy a farkassal, próbálj meg úgy szagolni, hallani, látni ahogy ő szokott. Meglátod hamarosan rájössz mit jelentett az álmod :p.
2011. aug. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is sokat álmodok farkasokkal amúgy. Legtöbbször barátnőm is bennük van. Ő fehér farkaskodik én meg fekete. Tök jó szimbolikus dolog amúgy, meg minden, ha belegondolsz jobban.

De amúgy jah, ha többet akarsz, tedd azt amit az előttem lévő javasolt.

2011. aug. 14. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Amikor láttam a farkasokat(először a fekvőt) már megálltam,nem futottam el!:)

Ezt az esti erdőben vagyok elképzelést & hogy egy vagyok a fehér farkassal pedig ma este kipróbálom;)

Most akkor lehetséges,hogy egy fehér farkas a totemállatom?:o Érdekes!^^,

Köszönöm a válaszokat Mindenkinek!

2011. aug. 14. 17:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Farkasok számomra a szabadságot jelképezik. Remélem te is megtalálod, hogy neked mit.
2011. aug. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Lehet,hogy már nagyon későn írok,de én nem olyan régen kezdtem el az Indiánokkal "foglalkozni".

Olyanokat találtam,hogy az Indiánoknak a farkas egy szent állatuk,egy totemállat.

Létezik egy olyan indián mese amiben a nagypapa mesél az unokának.A történetben van egy fehér meg egy fekete farkas.Ez a két farkas minden emberben megtalálható a lélekben.E két farkas állandóan vitatkozik,veszekszik egymással megpróbálják megölni a másikat.(gyengébbek kedvéért a fehér a jó a feket a rossz farkas) Az a farkas fog győzni amelyiket táplálod.

Írtad,hogy egy fekete ill. sötétebb szőrű farkas feküdt előtted és nem sokkal később egy fehér nézett rád szóval elképzelhető,hogy a fehér farkas győzött.

(((Tudom,nagyon későn írtam,de most találtam rá a kérdésedre!)))

:)

2015. jún. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!