Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az ha egy fehér...

Mit jelent az ha egy fehér lóval álmodtam ami lánnyá tudott változni?

Figyelt kérdés

Együtt futottam vele és olyan szép volt. Már néhány hete gondjaim voltak az alvással, folyton felébredtem, de most végigaludtam az éjszakát és végre kipihentem ébredtem és jó érzéssel. Amúgy nem játszanak semmilyen szerepet a lovak az életemben.


22/L


2011. aug. 28. 10:25
 1/8 Tom Benko ***** válasza:
0%
Az álmoknak sem értelme, sem jelentése nincs. Ne is keress, aki pedig mást állít, hazudik.
2011. aug. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak foglalkoztat téged is ez a kérdéskör valamilyen szinten, ha vetted a fáradtságot, hogy ezt leírd nekem. :)
2011. aug. 28. 11:07
 3/8 Tom Benko ***** válasza:
Nem. Az foglalkoztat, hogy elméletileg értelmes emberek hogyan képesek ilyen tőről metszett baromságot komolyan venni.
2011. aug. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nahát, te lennél az aki mindent tud? Végre megtaláltalak, beszélj mester! Mondd mi az igazság?
2011. szept. 1. 16:06
 5/8 Tom Benko ***** válasza:
Nem, nem tudok mindent. De a nyilvánvaló ostobaságot felismerem.
2011. szept. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Csakhogy a világ nem fekete és fehér, nincs nyilvánvaló ostobaság. Mindenre lehet bizonyítékot találni, az állításra is és a cáfolatra is.

Egyébként azt, hogy az álmoknak jelentése van, nem tegnapelőtt találták ki, így gondolták az ókori birodalmakban is, Mezopotámiában, Egyiptomban, a római birodalomban és így gondolták azok a nagy görög tudósok, filozófusok is akiket a mai napig tisztelnek és akiknek más gondolatait esetleg te magad is elismered. Pitagorasz ostoba volt? Arisztotelész ostoba volt?

Talán egyszer te is elszakadsz a földtől amihez odaragadtál és rájössz, hogy valójában semmit nem tudunk.

2011. szept. 3. 10:39
 7/8 Tom Benko ***** válasza:

Kissé szánalmas az ún. ősi tudásra hivatkozni. Ilyen alapon akkor a bolhák homokból lesznek (ezt Arisztotelész mondta), vagy a számok meghatározzák az életet (ezt Pithagorasz)... A saját korukban nagy emberek voltak, ezért megérdemelnek minden elismerést, de sok állításuk egyszerűen ostobaság, a világ ismeretének hiányából adódik.

Nos, ha az álmoknak van jelentése, akkor kérem az erre vonatkozó bizonyítékokat.

2011. szept. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tom Benko ***** válasza:
Azt pedig tudom, hogy már elég sokat ismerünk a világból, de még korántsem mindent. Sőt, elég keveset. Ennek ellenére van egy módszer, aminek segítségével ki lehet szűrni az igazságot a hazugság tengeréből, ez pedig működik attól függetlenül, hogy mennyit is tudunk.
2011. szept. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!