Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban sokszor kihullott az...

Álmomban sokszor kihullott az össze fogam, mit jelenthet ez? Bővebb információ lent.

Figyelt kérdés

Két hétben legalább 4x álmodtam azt, hogy elkezd mozogni a fogam,kinyitom a számat és lassan az összes kihullik,én meg csak sirok és nem merem nyitva tartani a számat.felébredtem és nagyon könnyes volt a szemem,igazából sirtam,annyira rossz volt.valahol olvastam,h ez lehet annak az oka,hogy nem tudom lezárni a múltamat és folyton visszavágyódom?A következő

álmomban viszont a múltban ragadtam,pár évvel ezelőtt lehetett, és sehogy sem tudtam visszatérni a jelentbe :S


2011. máj. 1. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
valami rossz fog történni valakivel,vagy valaki megbetegszik. vagy te,vagy egy ismerősöd.
2011. máj. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a kihulló fogak jelenthetik az agresszió elfolytását. Például: ha haragszol valakire, mert gyakran megbánt téged, de nem mutatsz ki semmit, nem szólsz vissza, hanem mindent lenyelsz.
2011. máj. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat, az is benne lehet,hogy azért mert elfojtom az éréseimet,és hazugságban élek...?!
2011. máj. 1. 15:19
 4/7 anonim ***** válasza:
simán
2011. máj. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem félsz a fogaid kihullásától, váltság Colgate Max One White ra !
2011. máj. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a mozgó, és kihulló fogakkal kapcsolatos álmok, arra utalnak, hogy a múltadat nem tudod lezárni, vissza akarod kapni...

Nekem is voltak gyakran ilyen álmaim, azután, miután külföldre költöztem... és igaz is volt, mert nagyon vágyódtam vissza...

2011. máj. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vigyázz ezzel. Egyszer apukám azt álmodta, hogy letörik a foga, és 1 hónapra rá letört a foga. Érdekes! :O
2011. máj. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!