Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi jelent az az álom, hogy...

Mi jelent az az álom, hogy rákos beteg lettem, kihullott a hajam? és kaptam póthajat, majd rohantam anyukámhoz.

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 08:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5%
Semmit.
2010. júl. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
oh,köszi a hasznos választ:S
2010. júl. 10. 09:34
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy ez a nagy félelmed ? Vagy régen ez volt? Néha a félelmek megjelennek álmainkban. De ne foglalkozz vele különösebben, mert emiatt nem leszel az. :)
2010. júl. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Szívesen máskor is. :)
2010. júl. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Biztos, hogy az álomfejtő jelképrendszerben van jelentése 1-1 részletnek -pl:haj, futás, anya....- nem jelent feltétlenül rosszat, de összességében szerintem valamilyen fusztráció állhat mögötte, valami félelem, vagy rossz élmény a közelmúltból. Az is lehet, hogy egy "üzenet", pl. hogy vigyázz az egészségedre. mondjuk a napozás kerülése aktuális.
2010. júl. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tudat alatti félelmek.Nem ok nélkül,bármi megtörténhet.Abban nem hiszek,hogy figyelmeztetés,ez már a misztikum világa.Hatással volt rád mi?Szar ügy,mert az ember amúgy is retteg a betegségtől,ha még álmában is ez jön elő,kiborít.Rohadt dolog,folyamatos félelemben élni,kicsinál.Tedd túl magad rajta,s örülj,hogy csak egy rohadt álom volt.Évekkel ezelőtt álmodtam,hogy egy nagy bunyóban leszúrtak.Nagyon vizuális volt,láttam a kést,amint pfff,de rögtön utánna megkönnyebbültem,hiszen ez nem is fájt.Erre ébredtem kipihenve.Mivel a belügynél,a vagyonvédelemben dolgoztam,volt bizonyos kiképzésem,a fegyverektől nem féltem,de a késtől mindig irtóztam.Ez jöhetett elő álmomban.Persze a valóságban sosem szúrtak le.Így van ez a te rákos álmoddal is.Amikor a tudattalan elszabadul,a tudat láncáról,kiszórakozza magát.Ne vedd komolyan,csak egy hülye álom volt,kicsi a valószínűsége,bár lehetséges.P.Tibor
2010. júl. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kedves Tibor!

nagyon köszönöm a megnyugtató szavakat!

Kriszti

2010. júl. 16. 14:44
 8/13 anonim ***** válasza:
Helo Kriszti.Örülök,ha sikerült átbillenteni ezen a rohadt álmon.Egy ilyen után,az ember képes napokig,hetekig rágódni rajta,mert sokkolja.Fogsz még sok hasonlót álmodni,attól is függ milyen lelki alkat vagy Ha érzékeny,az a k.tudat alattink így "viccelődik"velünk.De semmi komoly,csak agyi üres járat.Nehogy beugorj valami zseni álomfejtőknek,csak bevisznek az erdőbe a hülyeségeikkel,hogy függővé tegyenek.P.Tibor
2010. júl. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
tudod nagyon ritkán álmodok rosszat de akkor az tényleg üti az egész napomat.nem szoktam álomfejtéssel foglalkozni,mert tudom h csak álom és nem lehet valóság.de mégis rossz a hangulatom tőle.egyébként h mentálisan és lelkiekben milyen vagyok?két személyiség.:)tipikus ikrek.hol fent hol lent:)
2010. júl. 17. 13:02
 10/13 anonim ***** válasza:
az ember IQ ja tartja egyensúlyban a fent-lentet.Álomban ez az egyensúly felborul.Akinél ébren is,arra mondják bekattant.Én kimondottan szeretek rosszat álmodni,utána mindig pihenten ébredek.Az én dilim,amit a tudatom ébren sikeresen-eddig még-legátol,álomban szabadon csapong.Talán egy szelep,ami nagyon fontos.Te is utána biztos éreztél egy megkönnyebbülést,hogy nem is igaz,csak egy hülye álom volt.P.Tibor
2010. júl. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!