Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelenthet?

Ez az álom mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Azt álmodom, hogy meghalok. Azt nem tudom, hogy hogyan, csak látom magam kívülről, átlátszó koporsóba. Látom, ahogy anya sír miattam. ÉN meg ölelem, és mondom, hogy ne sírjon, mert úgyis fogunk még találkozni. De nem csak anya van ott, apukám is aki a hugommal sír. Virágok, szalagok, meg minden a síron. Ez talán azért lehet, mert nagyon rettegek, hogy mi lesz velem anyu nélkül? Nagyon sokszor gondolok erre lefekvés előtt.

A másik.:

A barátnőimmel megyünk haza a suliból, mondom nekik, hogy hadd menjek el inni, de mondták h akk nem várnak meg. Erre velük mentem. Sétálunk, sétálunk valami ismeretlen környéken. És akk meglátok egy sorházat, az ajtóhoz lépcső vezet fel. Mondom a barátnőimnek, h várjanak meg, majd mindjárt jövök. Becsengetek, egy öregasszony nyit ajtót. Beenged, mondja, hogy szolgáljam ki magam. Beléptem szembe velem egy tök üres fal, a bal alsó sarkában 1 rozoga csap. Meg akarom engedni, de nem jön, én meg megkérdezem, h megszerelhetem-e. A néni megengedi. És akkor vagy napokat szerelek különféle dolgokat. Szerelés közben találok egy vastag, régi naplót, és megfogom, a kabátom alá dugom. Erre a néni rámhívja a zsarukat, de csak 1 jön, ilyen régimódi. El akar kapni, de én a csap fölött csinálok 1 kis lyukat, valami nagyon kicsi szörnyé változok, és átugrok, felszaladok valami lépcsőn és kiugrok az üres fal jobb felső sarkába, és futok ahogy tudok. A barátnőim ott állnak, mondom nekik, h fussanak. Futunk, mondom a Szandrának, hogy dugja el. És futunk, futunk a rendőr mögöttünk. És átfutunk valami zebrán és vége.

A 2.-ra sokan mondták hogy nagyon izgi, írjam meg.

Köszi a válaszokat.


2011. máj. 7. 18:23
 1/3 dinkyy válasza:

Én általában arról álmodom amire gondolok lefekvés előtt.. próbálj meg másra gondolni és akkor talán mást is fogsz álmodni.


A második pedig talán azt, hogy elég adrenalinnal teli életed van. Ami nem unalmas.. vagy akár ilyen életed lesz. Nem pont arra gondoltam hogy rendőrök üldőznek.. csak nem fogsz unatkozni. : )

2011. máj. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok rajtad a nyomás meg a stressz.. Lehet másik életet szeretnél kezdeni. Én akkor szoktam ilyesmiket álmodni mikor gőzöm sincs hogy oldjam meg a problémáimat.
2011. máj. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hm. én minden kisebb koromban minden héten meghaltam az álmaimban.:D
2011. jún. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!