Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő leszbikus álom mit...

Visszatérő leszbikus álom mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Már többször (kb. 3*) álmodtam azt, hogy nővel szexelek, pedig hetero vagyok. Nem azt mondom, hogy nem nézem meg a nőket, de pl. nem izgulok fel, ha meglátok egyet meztelenül.

Szerintetek mit jelenthet az álmom?


2011. máj. 7. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt hogy kíváncsi vagy.Szerintem ez teljesen normális dolog. Volt alkalom, hogy leszbikus jelenetet láttam a tévében és éreztem valami bizsergetőt alul :)

Pedig teljes mértékben hetero vagyok.


Az,hogy pasiknál hogy működik ez azt nem tudom,de lányoknál szerintem nem kell nagy jelentőséget tulajdonítani neki.

2011. máj. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

pedig pont attól félek, h leszbi leszek...

mert nagyon élveztem álmomban a szexet... akkora orgazmusom volt, hogy csak na :S

2011. máj. 7. 21:31
 3/6 anonim ***** válasza:
A nők valamilyen szinten vonzódnak a nők felé nem? Elvileg ez nálatok teljesen normális. Férfiaknál viszont ilyen nincsen.
2011. máj. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is ålmodtam màr nem is egyszer az h nôvel sexelek. Gondoltam is arra h lehet a csajokhoz vonzódok inkàbb mint a pasikhoz, de végül arra jutottam, h csak a kivåncsisàg hajt.=)
2011. máj. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Visszatérő leszbikus álom mit jelenthet?"


Neked mit jelent vagy nekünk? :D

Az utóbbira tudunk válaszolni, ez előbbire viszont csak te.

2011. máj. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem volt több csalódásod a pasikkal, vagy szereted hiányod? Biztos hogy van olyan ember aki megért téged?
2011. máj. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!