Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Leszbikus álom, mitől lehet?

Leszbikus álom, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Álmomban a barátommal és az ő egyik haverbarátnőjével sétáltam( régen mondjuk féltékeny is voltam mert szoktak együtt lógni) de már tudom h nincs köztük semmi.

De én sokat szoktam ezzel a lánnyal álmodni pedig annyira nem ismerem. És úgy volt a barátom előre sietett ez a lány pedig megcsókolt engem, én meglepődtem és nem is csókoltam vissza rendesen csak egy kicsit, de valamilyen szinten élveztem, de nem ez volt vele az első erotikus álom. Mi lehet ezekre a magyarázat??? Segítsetek légyszi !!


2010. jún. 30. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
a magyarázat az, hogy kipróbálnál dolgokat egy másik lánnyal.
2010. jún. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hmm.. lehet hisz kiváncsi természet vagyok :P :) de akkor is, miért pont vele álmodok mindig ilyeneket? És az a legfurább ebbe hogy ritkán látom élőbe. Talán azt is jelentheti hogy megkéne ismernem igazából ? :O
2010. jún. 30. 13:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a gyengédség iránti vágyat is jelképezheti. (A nők köztudottan gyengédebbek egymással.)
2010. jún. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tudat alatt vonzódsz hozzá, nem biztos hogy szexuálisan, de az is lehet:)
2010. jún. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Lehet, mikor találkoztál ezzel a lánnyal, úgy szólt hozzád, vagy érintett meg, ami neked jól esett, és ez pont hiányzik a barátodból, ez nem feltétlenül azt jelenti, h a lányokhoz vonzódsz, bár, még az is megeshet.
2010. jún. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Dehát pont ez a furcsa ,hogy nincs nagyon személyes kapcsolatunk és mégis sokat szerepel az álmaimban. Tehát nem hiszem h ez lenne a megoldás :/
2010. júl. 1. 12:57
 7/7 anonim válasza:
Velem is hasonló történt, lett valami a dologból?
2014. aug. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!