Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?...

Mit jelenthet az álmom? Nagyon kiváncsi lennék.

Figyelt kérdés

Tegnap azt álmodtam, hogy egy olyan helyen voltam, mint amilyenek a metrómegállók és több szoba nyílt belőle, azok pedig öltözőkre hasonlítottak. Tudtam, hogy ott van egy gonosz ember, és a körülöttem lévők is féltek, hogy mikor és honnan jelenhet meg. Aztán amikor megláttam egyből futottam felé, hogy megölhessem.

Többször is megszúrtam, de még mindig rendesen tudott mozogni, a körülöttem levők pedig ugyanúgy csak álltak egyhelyben és nézték az eseményeket, viszont már nem féltek, hanem úgy vették az egészet, mintha egy tök normális hétköznapi esemény lenne. Zavart, hogy nem jöttek segíteni. Aztán amikor meghalt a férfi, egyből azon voltam, hogy keressek egy fiút.

Amerre mentem, illetve futottam végig azt kiabáltam, hogy "Áron!" vagy "Áron, hol vagy?". Az emberek végig ugyanúgy néztek, mint amikor megöltem a férfit, és amikor megkérdeztem valakitől, hogy nem tudja-e, hogy hol van az a fiú akit keresek, akkor vagy azt mondta, hogy nem, vagy pedig a vállát vonogatta.

Nagyon idegesített, hogy nem találtam azt a fiút, akit Áronnak hívnak, mert úgy éreztem, mintha bajban lenne, és éppen ezért nagyon féltettem. Fontos volt nekem az a fiú. Egész végig nyugtalan voltam, aztán felébredtem, de nem találtam meg Áront.


Tudom, hogy nem egy nagyon izgalmas álom, de engem érdekelne, hogy mi a véleményetek róla.

És miért pont egy Áron nevű fiút kerestem? Mellesleg nincsen olyan ismerősöm, akit Áronnak hívnak.


Köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!


2011. máj. 8. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Kilátástalan helyzetben vagy, amelynek lehet oka rosszindulat. Emiatt haragos, dühös vagy és szeretnéd megváltoztatni, de nyugtalan vagy, hogy nem lesz szerencséd ezzel kapcsolatban.
2011. máj. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nemtudom mien volt a lelki állapotod azon a héten, hónapban de szerintem ez az álom azt az idöt irta le.

Nemvoltál ugy akkor hogy kifejezetten TUDOD hogy az nem lessz jó?Vagy Akkoriban kerestél valamit amiröl nem is tudtad addig hogy fontos és nem találtad meg, nem érted el.

2011. máj. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szarban vagy brom:(
2011. máj. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt a harmadik ilyen gyilkoságos kérdés jesszus rémálmom lesz ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!:S
2011. júl. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!