Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Véleményekre lennék kíváncsi?...

Véleményekre lennék kíváncsi? Hosszú lesz ha nem akarod végig olvasni, olvasd el a elejét meg a 12 oldalt?

Figyelt kérdés

Érdemes végig olvasni de nagyon hosszú, aki szeret olvasni olvassátok el! Egy állítólagos földön kívüliből reinkarnálódott 7 éves ember kisfiú mesél.

12. oldalon ír 2012-ről. 2009-től elindult természeti katasztrófákról, földrengésekről vulkán kitörésekről...és 2011-es nap kitörésről ami ugye még előttünk van.Ez csak azért érdekes mert 2008-ban íródott ez a könyv!


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. szept. 19. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Az emberi lélek és a földönkívüli fajok lelke teljesen más, egy ember csak emberbe, egy földönkívüli szintén csak egy földönkívülibe tud újra inkranálódni. Tehát ez lehetetlen.
2011. szept. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod/véleményed!

De amúgy ezt honnan tudod?

2011. szept. 19. 14:28
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Onnan hogy tökéletesen tisztában vagyok a lélek felépítésével.
2011. szept. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"

Onnan hogy tökéletesen tisztában vagyok a lélek felépítésével."


Nem kötekedésből hanem mert tényleg érdekkel, de tisztába vagy az emberi lélek felépítésével rendben van, na de a földönkívüli lélek felépítésével is?

2011. szept. 19. 14:52
 5/11 Evele123 ***** válasza:
Szerintem nagyon is benne lehet egy emberi testben földönkívüli lélek. Gondoljunk csak a művészekre, honnan szednek olyan dalszöveget, hogy "Csillagúton jöttem" (Edda), "A csillagunkat biztos megismered" (Ágnes Vanilla - Gömb), "Nekem 2 nap kel fel" (Kósa Ivett Unisex), "Idelenn idegen" (Ákos), most több nem jut az eszembe...
2011. szept. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 x) ***** válasza:
Álljunk már meg egy szóra... az sem biztos hogy vannak földönkívüliek. Az meg hogy egy 7 éves gyerek ilyenekről fantáziál teljesen normális. A földönkívülieknek nem is biztos hogy van a földi értelemben vett lelkük. Az meg hogy valaki reinkarnálódjon belőlük hülyeség. A reptilián pedig egy fantáziaszülemény. Nem is tudom már melyik filmben szerepelnek. Ha van élet a földön kívül, nem reptilián vagy krixkrax és stb. Ez pedig egy egyszerű ponyvaregény, nyilvánvaló hogy csak kitaláció, mivel sok kérdés volt már a GYK-n ami a "föld rezgésváltásával" kapcsolatos. És sok egyéb van benne amit különböző tudósok (és tudatlanok) által írt cikkekből vett ki. Az meg hogy természeti katasztrófák lesznek.. igen lesznek. jövőre is lesz legalább 2. Akkor most én is reptoid vagyok? A fogalmazásából nyilvánvalóan látszik hogy fantáziaszülemény. Nincs ember aki minden szavát ilyen költőien fogalmazza meg. Én is írtam már hasonlókat, mindegyiken látszik hogy csak fantáziaszülemény. Nagyon jó kis regény de semmi valóságalapja nincsen. :)
2011. szept. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2011-ben volt már napkitörés, nem?


Szórakoztató mese, sok fantáziával.

De miért is kéne elhinni? Ki ő, aki írta??

Egy csomó munkatársam ennél akár jobbat is ki tudna találni.

2011. szept. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

bár nem olvastam végig, de már a kérdésben ott a válasz...


a probléma ez:

Egy állítólagos földön kívüliből reinkarnálódott 7 éves ember kisfiú mesél.


vagyis az hogy állítólagos, és az hogy csak mesél...

ha majd bizonyíték is lesz, elhiszem...addig csak teoria

2011. szept. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat/véleményeket!
2011. szept. 19. 17:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, a legtöbb földönkívüli faj lelkének felépítésével is tisztában vagyok, és biztosan állíthatom hogy nincs 2 hasonló. Bár az Annunakiké nagyon hasonlít a mienkhez, de ez akkor is lehetetlen.
2011. szept. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!