Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nekem meghalt a nagytatám...

Nekem meghalt a nagytatám 2008-ban és azt álmodtam hogy én egy fehér szobában voltam és egyszer csak ott volt egy ágy. A nagytatámnak le volt vágva az egyik lába és álmomban pedig megvolt! Ja igen az arcát pedig nem láttam! Miért?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 10:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Ritkán emlékszik az ember az álmaiban látott arcokra..

A másik pedig az, hogy (legalábbis nálam) ha visszaemlékezem valakire aki már eltávozott, nem a halála előtti emlék ugrik be, hanem valami teljesen más, harmonikusabb... Ez ugyan így van például a közvetlen családtagjaimmal is. Ha nem látom őket egy napig és megpróbálom felidézni az arcukat mindnek egy jó néhány évvel ezelőtti képe ugrik be és nem pedig a mai. S ami azt illeti a mai szinte eszembe sem jut bármennyire is elmélkedem rajta.

2011. máj. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!