Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? Ez...

IHLET9 kérdése:

Mit jelent ez az álom? Ez nagyon fontos nekem, ez az első olyan álmom amiben végül minden kiderül. (igaz kicsit szürreális)

Figyelt kérdés

Egy táborban vagyok pár olyan lánnyal akiket nem igazán bírok /és még sok idegen lány is van ott/, és egy haverom /fontos hozzátennem ,hogy a srác eleinte bejött(kb. 3 napig:S )/ is ott van.

Beszélgetek vele nemtom, hogy miről:S. Egyszer csak egy idegen csajhoz megyek vele beszélgetek és nevetgélünk. Hirtelen /most jön a bizarr rész/ az egyik csaj akit nem bírok oda lép a sráchoz és elkezd neki könyörögni /ami nem valószínű/, hogy csókolja meg... :S

A fiú megcsókolja mire a lány ujjongva elfut. Aztán még pár csaj /főképp olyanok akiket ismerek és nem bírom őket/ ugyan így odamennek, ugyan így történik minden.

Másnap a haverom bevallja nekem, hogy ezt mind csak azért tette, hogy féltékennyé tegyen engem.

Ennyi :S


2011. máj. 19. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
De nem jön be a srác neked?hm.. akkor nem igazán értem.
2011. máj. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem jön be :S (már) nem nagyon érdekel a srác vagy nem is tudom kicsit össze vagyok zavarodva. Épp ezért kérdeztem meg h mit jelent ez az álom.

Lehet h azt jelenti h azt akarom h bejöjjek a srácnak mert ő is bejön nekem?? vagy... nem tom :S :/

2011. máj. 19. 18:15
 3/6 anonim ***** válasza:

De miért gondolják még mindig annyian, hogy bárki valódi választ fog megfejteni az álmukból? Légyszíves gondolkodj: az álmod annyit jelent, amit belőled kivált, semmi több. Soha senki nem fog hiteles választ adni.

De magyarázni, na azt szeretnek :D

2011. máj. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nézd, én csak mások véleményére voltam kíváncsi, én a tiedet is elfogadom.

De ha zavarnak ezek a kérdések akkor ne válaszolj rájuk és ne nézegesd őket!

lécci válaszoljatok!!!

2011. máj. 19. 19:47
 5/6 anonim válasza:
igaza van az előttem szólónak, annyi igazság van benne, amennyit beleteszel... ha nagyon tudni akarod én szerintem legbelül nem tudod magadból kizárni ezt a srácot, csak nem akarod magadnak belátni... :]
2011. máj. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kérdező!A kérdésed a következő:

Mit jelent ez az álom?Szerintem feltűnő.Első sor a félkövér betűknél.És nem írtad sehol se a kérdésben, hogy véleményre vagy kiváncsi.Ennyi!

offment:

Ha a srác már nem jön be(amit nem hiszek), akkor minek foglalkozol az álommal?

2011. máj. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!