Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az angyalok segíthetnek nekem...

Az angyalok segíthetnek nekem szenvedélybetegség legyőzésében és munka találásában?

Figyelt kérdés
Angyalmeditációval, angyalok behívásával, atlantiszi angyalokra gondolok főleg...
2011. szept. 22. 17:04
 1/10 x) ***** válasza:
100%
Csak akkor ha meg is érdemled! Ha nem próbálsz közben magad is munkát keresni teljes gőzzel akkor sosem fognak segíteni neked. Ugyan így a szenvedélybetegség is. De inkább menj el elvonóra. Ismerjük a mondást: segíts magadon, Isten is megsegít. :)
2011. szept. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha tetszik nekik a karmád...

Ha nem tetszel nekik, még meg is bűntethetnek.


[link]

2011. szept. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudjuk, hogy segítsünk magunkon! akkor a nagy főnök is megsegít nem csak az angyalok :D
2011. szept. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Több, mint valószínű, de ehhez neked is nagyon akarni és tenni kell. Én Isten segítségét kértem a dohányzás elhagyásához. Többször is kértem, könyörögtem ,pedig akkor még akkora hitem sem volt, mint most. így is nehéz volt, de Nélküle nem ment volna...
2011. szept. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én a túlevés problémájával küzdök.
2011. szept. 22. 17:43
 6/10 x) ***** válasza:
100%
Azon viszont csak orvos tud segíteni.
2011. szept. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

"Segíts magadon és Isten is megsegít" elvet alkalmazzák ők is. Tehát ha tőlük VÁROD a problémáid megoldását, akkor jobb esetben nem kapsz semmit, valószínűbben nehezebb akadályokat gördítenek eléd (végülis ha veszed az akadályokat, akkor is eléred az eredményeket, csak nagyon súlyos veszteségek árán).

Egyébként az angyalod Auretiel lesz...



Munka találásában sajnos biztos nem tudnak segíteni. Ha semmire nem vagy jó a való életben, akkor egy munkaadó sem fog alkalmazni még Zeruel közbenjárására sem.

2011. szept. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Meditálj, de NE angyalokkal. Van egy saját elméd, amit tudsz irányítani. Használj tudatalatti megerősítéseket.
2011. szept. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
inkább térj meg és kérd istent!!! Ő SEGIT
2011. okt. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Isten és az angyalok nem fognak csak úgy segíteni a szenvedélybetegség legyőzésében egyik napról a másikra és állást sem adnak, hanem erőt adnak neked, és ha mindent megteszel akkor eléred amit akarsz. De a szenvedélybetegségben elvonó és orvos is segíthet.
2012. febr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!