Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Pihenés/szunyókálás közben...

Pihenés/szunyókálás közben lehet álmodni?

Figyelt kérdés
Ma nagyon elfáradtam, és mikor a dolgaimmal kész lettem, csak lehuppantam háttal az ágyra. Becsuktam a szemem és pihentem egy darabig, majd elkezdtem gondolkozni dolgokon. Azonban, mikor kb. 15 perc után felültem az ágyon, semmire nem emlékeztem abból, amin pihenés közben agyaltam. Nem aludtam el, hallottam a madarakat és az autókat kint (nyitva volt az ablak), viszont arra tisztán emlékszem, hogy tudtam befolyásolni a gondolataim (szóval azt hiszem nem álom volt), és, hogy egy teljesen hétköznapi dolgon gondolkodtam, de mikor kinyitottam a szemem és felültem, egyszerűen kiesett minden... Arra gondoltam, hogy esetleg elszunyókálhattam (ezzel magyarázható lenne, hogy hallottam az autókat és a madarakat), de szunyókálás közben lehet álmodni? És azt tudom befolyásolni? Vagy csak az egyik fele még tudatos gondolkodás, a másik fele álom? Volt már olyan, hogy rendes alvás után, mikor felkeltem, emlékeztem, hogy álmodtam valamit, arra viszont nem, hogy mit. Ez is hasonló? Remélem elég érthető.
2011. máj. 25. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég izgalmas. Álmodhatsz igen és nagyon fura tapasztalatok születhetnek abból, ha keveredek az álom és a valóság
2011. máj. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, és tudatosan álmodni talán a legkönnyebb ilyen kis szunyókálás közben, félálomban. Nekem is sok izgalmas tapasztalatot, élményt hoztak az ilyen álmok. :)
2011. máj. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2011. máj. 25. 20:34
 4/5 anonim válasza:
ezek dolgok rám is igen jellemzőek, de én még sosem gondolkodtam, mi lehet ez... csak élvezem... :D
2011. máj. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szimpla félálom :), velem a buszon szokott ilyesmi megesni, csak a biztosítékom felébreszt, és olyankor magamhoz térek, vagy nagyon fel frissülök tőle, vagy nagyon fáradt leszek x)
2011. máj. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!