Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez szellem volt, vagy álom?

Killgun kérdése:

Ez szellem volt, vagy álom?

Figyelt kérdés
Na szóval.Álmomban(?) szépen ültem a gépem előtt,beszélgettem egy lánnyal akinek tetszem,és egyszer sötétség,érzem ahogy fekszem és hirtelen valami fölém lebeg.-Mellékesen:értek az ezotériának sok ágához.3. szememmel alapfokon látok.-Fölém száll egy kis felhő szerűség,és emberi alakot ölt.Nem láttam az arcát,csak emberi alakja volt.Megfog,és felemel álló helyzetbe.Kicsit féltem,de higgadt maradtam,és próbáltam megmozdulni,hogy felébredjek.Azt gondoltam egyből,hogy az asztrál testem emelte föl,mivel nem éreztem,hogy belémnyúlna,és tudom,hogy az asztráltest alvás közben közel lebeg a fizikaihoz,csak egy kicsit fölötte.Megmozdulni viszont csak az asztrállal tudtam.Nem mondott semmit az a valami,csak lefogott.Ellöktem magamból(tudatosan csináltam mindent,amióta elmúlt a gépezéses álom)és visszaszálltam a fizikai testembe,majd felébredtem.Ilyenkor is láttam valamit,de elment egy kis idő után.Biztos vagyok benne,hogy nem álom volt.De kikérném a véleményetek.Ha kapcsolatba akart lépni velem miért nem mondott semmit?Volt már dolgom ilyesmivel,de ez nem csinált semmit,csak nézett.Mit akarhatott?Szkeptikusok és Liza kiméljenek...
2011. máj. 29. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szellem nem volt, mert az nem emelget.

Angyal sem nyul hozzád.

Maradt az árny vagy démon. Ezek füst formájában szoktak előjönni ,főleg az árnyak, démon meg piros fénnyel.

Szóval szerintem árny volt ,mert az szokott megtámadni embert pl :fojtás

2011. máj. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is foglalkozom ezoterikával és nekem is a 3. szemem úgymond kinyílt.

Csak annyit fűznék hozzá,hogy ezek a lények sajnos nem valami közlékenyek.

Amikor én is először láttam ehhez hasonló dolgot,nagyon meg ijedtem.Nem is mertem senkinek mondani.

Itt leírni elég nehéz. Javaslom keres olyas valakit akivel szóba megtudod beszélni.

Ha nem sikerül esetleg skype-on fel vehetjük a kapcsolatot,

Hagyj itt üzenetet!

Teca

2011. máj. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Amúgy én is azért írtam ki,mert találkoztam már démonnal,angyallal is felvettem a kapcsolatot,szellemekről meg tudom milyen,csak ezt nem nagyon értettem.De akkor bővült a repertoárom az árnyakkal :') Mindenesetre jó,hogy ez megtörtént.A testen kívüli érzés megmaradt.Egy kapaszkodópont a projekcióhoz.Csak pozitívan! :')
2011. máj. 29. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!