Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit történhetett velem?

Mit történhetett velem?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött,hogy sétáltam egy áruházban egyedül...szomorú voltam,elegem volt a világból.Utána kiértem az áruházból,és sétáltam az udvaron...hirtelen egy alak elém állt,és elkezdi: "neked sokkal jobb életed lenne a mennyországban...elvigyelek?"

Erre én azt feleltem,hogy "igen vigyél".Amint ezt kimondtam,hirtelen elkezdtem felfelé repülni...( Az volt a fura h álmon kívül meg éreztem hogy valami kiszáll a testemből...) aztán a mennyországban eszembe jutott,hogy lehet hogy élő emberként jobb életem lenne mégiscsak...és újra élő ember voltam és éreztem hogy vmi visszaszáll a testembe..Mi történhetett velem álmon kívül?:O


2011. jún. 3. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hogy érted az álmon kívült?
2011. jún. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ismerted a személyt ? Ha igen akkor 1 elhunyt ismerősöd vagy rokonod akart el vinni magával ... Legközelebb mondj nem-et és amikor érezted hogy valami ki szállt és vissza szállt az a lelked volt... És ha nem tudsz nem-et mondani hanem csak igen-t és a helyzet elfolyamodik akkor ezzel keress fel 1 látnokot vagy 1 médiumot ez halál komoly.
2011. jún. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A valóságot...amikor aludtam,akkor éreztem azt amit...azt hogy vmi kiszáll a testemből,aztán vissza...
2011. jún. 3. 21:22
 4/11 valakiakitnemismersz ***** válasza:
0%
Jól van Kamukáze máskor jobban hazudj ha ez igaz akkor én meg hívő keresztény vagyok.
2011. jún. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

-.-"


Amúgy fura,mert mielőtt ezt álmodtam,az előtt halt meg anyukám unokatesója..(38 éves volt..):/

2011. jún. 3. 21:26
 6/11 anonim ***** válasza:
Érdekes lehetett. Kimenni a testből. Persze, az a szerencse, hogy visszajöttél.
2011. jún. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy nagy dolog velem ez mostmár napi szinten megtörténik álmomban. Az a része, hogy kiszállok a testemből és repülök.
2011. jún. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

mark86


én alapból oltani meg röhögni járok ebbe a rovatba de ilyen velem is volt!!!

2011. jún. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Bretso ***** válasza:
50%
Én meg tegnap azt álmodtam, hogy lemészároltam az ismerőseim. A valóságtartalma mindkét álomnak hasonló. Esetleg púztál egy egészségeset miközben aludtál, és az szállt ki.
2011. jún. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én még nem álmodtam ilyet, de nem kell komolyan venni, kevesebb hús estére.
2011. jún. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!