Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi okból történhetett az...

Nyünyőkeee kérdése:

Mi okból történhetett az velem a múlt éjjel, hogy álmodtam valamit. Felkeltem és írtam egy smst a hozzám közel álló személynek? Érdekes, mert másnap az egészről nem vettem tudomást hogy miért írtam ilyen badarságot. álmomban talán? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 13:00
 1/5 anonim válasza:
Nos kedves nyünyőke! sztem ez csakis a tudatalatti műkődésed eredménye lehet! Egy gyerekkori trauma netán egy rég elfelejtett emlék felszínretörése lehet, vagy csak szimplán megbomlott az agyad. Ne foglalkozz vele sztem. Vagy a legegyszerűbb ha le se fekszel aludni vagy ha már mindenképpen lefekszel akkor semmiképpen ne egyedül tedd ezt!
2010. dec. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nemhiszem hogy lenne bármiféle gyerekkori élményem ami nagy hatással lett volna rám.De ha mégis akkor jó tudni:D

Az agyam nem bomlott meg ezt te is tudod..inni nem ittam,szívni nem szívtam:D Alvás zavar bizonyára.. úgyebár a héten betegeskedtem..lehet a gyógyszereim ilyen rossz hatással vannak az alvásommal kapcsolatban,és nehezen alszom el,de ha sikerül akkor vagy nagyon mélyen,vagy pedig csupán félig sikerül:S :D Köszönöm hogy válaszoltál:D És megfogadom.. lefekszem,de semmikép sem egyedül...mert lehet hogy épp hiányzott valaki,ezért írtam smst neki álmomban:D

2010. dec. 23. 13:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit írtál neki? Rendes smst vagy csak értelmetlen szavakat, betűket?
2010. dec. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen ismerősöm. rendszeresen sms-eket küldözgetett éjjelente, amikre nem is emlékezett másnap, általában a hozzá közelállóknak. A legdurvább az volt, amikor összeveszett a pasijával mert álmodott róla valamit, ami neki nem tetszett. Mondjuk sosem volt egy észkombájn.. :)
2010. dec. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az sms-t bizonyára úgy írtam,hogy előtte álmodtam valamit..Elég érdekes volt.. :S Elég normálisan kezdtem el,aztán a vége felé,szóval az már teljesen értelmetlenné vált.Fogalmam sincs,hogy miért írhattam. Ööö..úgykezdtem ,ahogyan általában neki írni szoktam.Viszont aztán olyasmit írtam,amiről másnap fogalmam sem volt,valaki itt volt,ilyesmit írtam neki.Hát először nevettem rajta,de aztán érdekes..hogy nemigazán emlékszem a végére. És ezt 01: 26 perckor írtam..:/
2011. jan. 2. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!